Wiadomości

  • 50 komentarzy
  • 4898 wyświetleń

Grajewo kino. "Zielona granica" (21-22.10)

Komentarze (50)

Każdy człowiek, który ma w sobie odrobinę człowieczeństwa powinien ten film obejrzeć.
/

Całe Grajewo do kina

Kaśka, dobrze napisane, niestety są ludzie, którzy nie maja w sobie człowieczeństwa i właśnie oni próbują bojkotować seanse.

Daj spokój Kasia. ten film to fikcja nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością. Do tego jeszcze nie fajnie mówiący o nas jako o Polakach, ale czego się spodziewać po wielkie europejce pani Holland, która już dawno odleciała w kierunku lewackich elit Europy. Nie przeczę, że ludzie cierpią, ale wpuszczenie tych tysięcy inżynierów, lekarzy i informatyków z Indii i Pakistanu na pewno nie sprawi, że Polacy będą się czuli lepiej i ubezpieczeń we własnym kraju. Zobacz jak pomogliśmy i ilu Ukraińców przyjęliśmy i jaką teraz nam ich władze szacunek i wdzięczność okazują....trzeba być realistą.

Film dno! Anty Polski

Tylko świnie siedzą w kinie

Kaśka, Każdy co ma trochę rozumu odpuści sobie ten film. Zwykle Ociernienie pracy naszych służb, a kto na ?granicy? robił wie jakie były realia i jak bardzo odchodzi od rzeczywistości ten film

do Kaśka jakie człowieczeństwo? film to fikcja, na pewno straż graniczna nie dopuszczała się takich czynów, film pokazuje nasz kraj w bardzo złym świetle, jest jednocześnie pretekstem do złych opini które wykorzystują Białorusini, Rosjanie. Nie wiem czy pamiętasz ale ci "biedni" ludzie atakowali naszych graniczników fizycznie i psychicznie. Co innego być imigrantem a co innego być bandytą i huliganem. To pokazuje jak ci "biedni" ludzie zachowają się jak czegoś nie dostaną.

Każdy kto ma już dość opluwania Polski przez ludzi udających Polaków to nie powinien tego filmu obejrzeć.

Dlaczego nie nagłośnicie filmu o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim? To prawdziwy bohater!

Kaśka masz rację, niestety nie każdy człowiek na w sobie człowieczeństwo.

Kazdy czlowiek ktory ma odrobine honoru i rozsadku nie powinien tego czegos ogladac.

Kaśka to zwykły prowokator/ka także nie dajcie się :) Każdy kto ma rozum zdecyduje czy ma iść czy nie

Polak bo e grajewo to platforma!

Loko- film "Zielona granica" nie jest filmem dokumentalnym, więc ma prawo zawierać fikcję. Trzeba odróżniać filmy fabularnie od dokumentalnych lub nawet para dokumentalnych.
Skoro na ten film się obrażamy to znaczy, że jest coś na rzeczy, bo według założeń reżyserki jest to film o przekraczaniu "zielonej granicy" nie tylko między Polską a Białorusią, ale w ogóle. Nie tak dawno wielu Polaków przekraczało "zieloną granicę" między Meksykiem a Ameryką. Może z nimi warto by było porozmawiać, co przeżyli.
Loko, panią Agnieszkę Holland nazywasz lewaczką, więc nie masz pojęcia o tym, że to ona nakręciła film o księdzu Jerzym Popiełuszce. Wstyd.

Wszedzie jest iskra prawdy

Marek ( z 29 września), skoro cieszysz się, że świnie siedzą w kinie, to pewnie jako świniopas masz wolne, więc miłego dnia.

Czy to jest film fabularny czy dokumentalny? Tylko idiota wypowiada się na temat tego filmu przed jego obejrzeniem. Oglądałem setki filmów fabularnych produkcji USA, które delikatnie mówiąc mijały się z rzeczywistością i nikt nie robił wrzawy.

Jak można wypowiadać się na temat filmu jeżeli się go nie oglądało. Słuchacie bezrefleksyjnie swoich guru i powtarzacie ich wypowiedzi, chociaż oni także nie widzieli tego filmu. Trochę refleksji nad człowieczeństwem i wartościami chrześcijańskimi.

Tym z was co wycierają se gęby słowem czlowieczenstwo. Proponuję wykazać je czynem i przygarnąć kilku młodych afganskich chłopaków do własnego domu. Zapomnieliście już jak ci "biedni " ludzie na granicy rzucali kamieniami w stronę polskich funkcjonariuszy?

Jest jeden plus tego filmu. Jak obejza go potencjalni przyszli imigranci w krajach trzeciego świata i zobaczą co ich czeka na polskiej granicy to jest duża szansa, że wybiorą sobie inną trasę.

Ten film obraża wszystkich Polaków, również piszących tutaj komentarze. Jeśli tego nie dostrzegasz, nie jesteś Polakiem

Do Ja, dokładnie w punkt. Trafiony zatopiony.

Na granicy rzucali kamieniami i czym się dało, .

Dlaczego pani Holland nie nakręci filmu o Polakach pomagającym Ukraińcom ?

Marek Polaku - tu..anie nie oglądałeś filmu i nie wiesz co w nim jest. Zatem nie powinieneś nic mówić. Nikogo nie obraża. Uderza w nieludzkie zachowanie władzy. Zobaczysz ilu ludzi będzie na filmie i nikt wychodzący nie będzie obrażony. W Watykanie została przyznana kolejna nagroda dla pani reżyser.

Trzeba posłużyć na tej granicy żeby zrozumieć, a nie parodie nagraną, żeby polskim żołnierzy dokuczyć wstyd rodacy

A przecież "legalnie" można kupić wizę za 5 tys $ przy naszych ambasadach (także w państwach islamskich). Każdy jak leci może pojechać do Niemiec na polskiej wizie. Niemcy wprowadzili właśnie kontrolę na granicy.

Nigdy w historii Polak Polaka nie wyzywał od świń. Ostatni raz Polaków od świń wyzywali Niemcy w czasie wojny. Dziś robi to PAD i jego naśladowcy. Obraża co najmniej 50% narodu. Dziwne to czasy.

Człowiek, można wyrazić opinię o filmie , nawet jeśli się go nie oglądało, tak samo jak można zrobić film o granicy nie będąc na tam i nie znając faktów.

XYZ o czy ty mówisz? Do czego porównujesz, co chcesz udowodnić? Jak chcesz to idź oglądaj te "arcydzieło". Tak przy okazji - to Polacy w Meksyku nie rzucałi kamieniami i petardami w US Border Guard i nie zachowywali się jak bydło. Zresztą niechby spróbowali.

Uderz w stół a norzyce się odezwą. Sumienie boli dlatego tak protestują przeciwko filmowi. (Jakie sumienie ???)

Dlaczego puszczają ten film tak późno. Wcześniejszych terminów nie było ?

Jak wyżej osobistości mają czlowieczestwo to proszę brać ich na chałupy jak macie dzieci to jeden człowiek więcej w domu nie zrobi różnicy dopiero wtedy nożna mówić o czlowieczestwie a nie o polityce robienia burdelu w kraju gdzie panuje spokój

Kaśka oraz inni rozpływający się w zachwycie nad tym paszkwilem . To typowy kicz obrażający wszystkich, którzy bronią bezpieczeństwa naszych granic. Jeżeli tak ubolewanie nad ?człowieczeństwem? to nic nie stoi na przeszkodzie by wstąpić do np. Wojska pojechać na granicę i pokazać swoje człowieczeństwo. Pani Kasiu proszę posłuchać co mówi sama reżyser o tym jakie są motywy powstania tego obrzydliwego filmu. Jest mi bardzo przykro, że tylu komentatorów na tym forum dalej brnie w zakłamaniu i broni tego kiczu. Murem za polskim mundurem . Pozdrawiam.

Nie znam żadnego strażnika granicznego, ale znam iluś żołnierzy, iluś policjantów, iluś strażaków i w tych mundurach jest większy odsetek świń niż w kinach. Oczekujecie prawdy historycznej/obyczajowej? Jedźcie na Białoruską część zielonej granicy i zobaczcie jakim sposobem znaleźli się w takiej sytuacji? W jakiej są sytuacji?
Ocenianie filmu bez obejrzenia jego jest skurwysyństwem/ciemnotą.
Film przedstawia kilka punktów widzenia tej sytuacji, ale żeby o tym wiedzieć należałoby go obejrzeć.

Dlaczego portal dopuszcza komentarze z wulgaryzmami ? Tragedia

Do EYE.... . Czy musisz przeczytać Main Kampf A. Hitlera. aby wyrobić sobie opinie na temat tej książki. Czy możesz siebie uznać za s......a ?

Kaska masz racje tylko zapomnialas powiedziec aby wziac ze soba chusteczke ,a propo swin? to swinie siedza przed twlewizorem i ogladaja TVP zeby im rozum lasowali , PRZEPRASZAM te osoby ktore ogladaja TVP , macie swoj rozum i nie dajcie sie wciagnac w polityke bo obecnie jest to dno

To tylko fikcja ,wyraz literacki jak film o Jedwabnym pani Holland a wszyscy na świecie mówią że to Polacy mordowali Żydów nie Niemcy.

Do Jaro...
Czytałeś Biblię w całości? Jakie masz o niej zdanie?
Kiedyś miałem chęć przeczytać "Mein Kampf", z ciekawości ale był problem z dostępnością

Pójdę na ten film,żeby wyrobić własne zdanie. Do Kino-nie wszyscy na świecie to mówią , natomiast prawdą jest ,że czasami Polacy mordowali Żydów z własnej inicjatywy -jak chociażby w lesie pod Boczkami od strony Bzur-17 młodych kobiet ,w Rajgrodzie w sierpniu 1940 r.Kmita granatami zamordował 4 dziewczyny ,a 16 ranił -na zabawie w remizie.-Podobno miał zamiar rzucić w stronę żołnierzy radzieckich. Polska młodzież została uprzedzona i kilka minut wcześniej wyszła. Napisałem to , bo nigdy nie będę bronił zbrodniarzy ,którzy mordowali niewinnych cywilów.

Do wszystkich tych którzy tak z całego serca polecają ten film proponuję ruszyć cztery litery i jechać na granicę. Tam zobaczycie fakty nie film. Polecam koniecznie spróbować

Uzupełniam swój wpis- natomiast za Oświęcim,Majdanek itd. odpowiadają wyłącznie Niemcy .

Kaska jak chcę pooglądać bajki to siadam i oglądam z córką Disney channel :)

grajewianka wg. islamu jako niewierna możesz być maksymalnie ich niewolnicą seksualną, powodzenia.

Ten film to haniebne kłamstwa.Proszę nie usuwać mojego komentarza!

Pani Holland próbowała zawsze szczęścia z różnym powodzeniem, często jej filmy były bardzo krytykowane i nie odniosły żadnego sukcesu.Ten film, wielce kłamliwy, został nakręcony naprędce i opłacony przez środowiska bardzo niebezpieczne i wrogie naszemu państwu, celowo wypuszczony przed wyborami, żeby szkalować prawdziwych Polaków. Proszę otworzyć oczy i użyć rozumu (to do tych którzy tak niefrasobliwie zachwalają go).

brawo Miras , ogladaj swoje bajki z corka , moze ona ci wytlumaczy fabule bajek , bo po co masz nadwyrezac swoja glowke nad filami dla doroslych , nie zaponij o TVP tam tez bajki sa

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.