Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 10591 wyświetleń

Grajewo bez obwodnicy

Ulica Ekologiczna ma być drogą alternatywnego tranzytu przez Grajewo w ciągu drogi krajowej Nr 669 Białystok – Ełk. Taka deklaracja została zawarta w Uchwale Nr 128/1650/05 Zarządu Województwa Podlaskiego z dnia 01 lutego 2005 r.

Jak nam powiedział zastępca burmistrza W. Remfeld trudno będzie w najbliższej pięciolatce rozpocząć projekt budowy obwodnicy, oczywiście z przyczyn ekonomicznych.


Plany zagospodarowania przestrzennego jak widać są ambitne gorzej z realizacją.
czytaj tekst Uchwały

e-Grajewo.pl

Komentarze (9)

nio fajnie teraz obok osiedla mieszkaniowego bedzie wspaniały tranzyt z jednej strony os południe jedna droga a teraz z drugiej strony !!! gratuluje pomysłu

nie sądze aby kiedykolwiek ta obwodnica powstała ....... tak w naszym kraju rządzi się pieniędzmi na nic nie ma kasy i ludzie nie mają prosciej tylko coraz gorzej

a co z tymi ludzmi co mieszkac beda w poblizu na Wiktorowej ,Os Mlodych , itp . co oni maja na to powiedzec .. wow

jak zwykle nie ma na nic pieniedzy!

A przecież tuż po wyborach pan burmistrz mówił że budżet jest bezpieczny, że długi jakie ma Urząd nie wpłyną na sytuację ekonomiczną. Ludzie mija 3 rok kadencji a Grajewo to nic jak powiększająca się dziura.

no pewnie lepiej remontować stadion dla IV-LIGOWEGO zespołu, albo "KINO" przez kolejną kadencje, a może jeszcze basen?

gratuluję pomysłu, czy te tiry będą przejeżdżać także ulicą Strzelców konnych

Jak zwykle wladza zaslania sie brakiem pieniedzy , ale jak zwykle o podwyzkach dla siebie i tych darmozjadow w urzedzie to nie zapomnieli

Wy też cierpicie na braku obwodnocy nie mniej jak Augustowianie. Ale u was niema nikt pomysłu, by z powodu potrzebnej obwodnicy budować ja na bagnie i to w kosztownej wersji. Ale ja stworzycie ruch na rzecz takiej obwodnicy to może ekolodzy wesprą was.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.