niedziela, 17 października 2021

Sport

  • 14 komentarzy
  • 1456 wyświetleń

GRABÓWKA - WARMIA 4:2

GRABÓWKA - WARMIA 4:2

 

25.09.2021 Grabówka, boisko ul.Jodłowa 32
KS Grabówka – WARMIA Grajewo 4:2 (3:0)
Bramki: 1:0 Wojciech Kukliński 29', 2:0 Michał Domański 32', 3:0 Michał Domański 35', 3:1 Paweł Kossyk 57', 4:1 Michał Domański 86', 4:2 Krystian Wójcicki 90' + 2'

 

W Grabówce wygrał tylko KS Michałowo. W poprzedniej kolejce KS rozgromił w Białymstoku HETMANA aż 7:0. Ważną postacią klubu, bez której awans do IV ligi nie byłby możliwy jest Robert Kądzior – ojciec reprezentanta Polski Damiana. Ten szkoleniowiec, znany też z pracy w Grajewie w sezonie 2016/2017 obecnie jest prezesem klubu z Grabówki. Trenerem zespołu jest Marcin Banicki. Poprzedni sezon był popisem KS Grabówka. W lidze okręgowej zespół w całym sezonie przegrał tylko 2 mecze i zdobył aż 107 goli i zakończył rozgrywki na pierwszym miejscu a przewagą aż 13 punktów nad wiceliderem CZARNYMI Czarna Białostocka. 

 

 Janusz Szumowski

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (14)

Nie będzie przełamania!

Pan Janusz ładnie dowartosciowal Grabówkę zeby nie bylo że przegrali ze slabą druzyną o której nikt n8gdy nie slyszal

W 7 meczach 7 punktów? Szacun !

Niech miasto wstrzyma dofinansowanie z naszych pieniędzy. przedostatnia drużyna tydzień temu dała nam baty a teraz jakaś wioska wciska 3-0 do przerwy

warmia jak zwykle smiechu warte

W tym fartowna wygrana z wasilkowem

Oj tam Troszyn ograją i morale wzrosną....

Taka historia,taki klub a takie badziewie.Nigdy nie zobaczymy Warmii na 3 poziomie rozgrywek(taka była 3 liga w 2003 r) obecna to 4 poziom.Co z tym szkoleniem,gdzie te talenty.Kilku drobnych sponsorów i to wszystko.Kiedyś nazwa Warmia coś znaczyła.A teraz z Grabówką,Michałowem gdzieś na podlasiu.Taka ładna nawet przedwojenna historia.

Gdzie te czasy jak Warmia byla postrachem dla czołowych drużyn Podlasia, a teraz przegrywa z byle jaka wioska. /

obecnie mamy najgorszą drużynę w dziejach naszego klubu

Taka prawda,można dożywotnio siedzieć w 4 lidze,jakąś kasę brać i udawać,że się działa bez b ambicji.Nie ma działaczy,nie ma zarządu./.Jeden z najstarszych klubów Podlasia.

Nie jestem wielkim znawcą ,ale interesuje mnie Warmia i śledzę wszystkie skróty meczy i widzę że zawodnicy tacy jak Edison czy Arciszewski i pozostała obrona robią takie błędy że nasza drużyna przegrywa,To pytam się gdzie są konsekwencje wobec tych zawodników typu " ŁAWA" a nie pany wiedzą że i tak on będzie grali w następnych meczykach./

Ok masz racje ale jak posadzą na ławę dwóch czy trzech obrońców to kto tam zagra jak więcej ich nie ma? co mają zagrać z rezerw czy skąd??

Ty nie jesteś lokalny patryjota ja widzę. Chcesz żeby zaczęli przegrywać po 8 . Przecież rezerwy w A-klasie sobie nie radzą.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.