Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10866 wyświetleń

Goście ze wschodu

Wizyta studyjna pracowników administracji samorządowej z Białorusi, Rosji, Ukrainy, w Grajewie
W Urzędzie Miasta 12-07-2004r. odbyło się spotkanie informacyjne z władzami i przedstawicielami org. pozarządowych. Przedstawiono informacje ogólne o mieście i powiecie. Portal e-Grajewo.pl miał przyjemność prezentować swoją stronę internetową gościom. Młodzi samorządowcy za wschodniej granicy pozostaną w naszym mieście do 15 lipca br. Do tego czasu odwiedzą najciekawsze miejsca naszego powiatu.


Ales Zarembiuk (zdjęcie – pierwszy od lewej)
Radny miasta Masty – obwód Grodzieński na Białorusi

- Jestem najmłodszym radnym w Białorusi, mam 22 lata. Często odwiedzam Polskę, mam rodzinę w Białymstoku. Troszkę zazdroszczę Wam, że jesteście już w Unii Europejskiej i swobodnie możecie podróżować po krajach europejskich bez paszportu. Taka strona jak Wasza e-Grajewo.pl jest nie do pomyślenia w mojej miejscowości. Funkcjonować mogą tylko media zatwierdzone przez władze naszego kraju. My dopiero jesteśmy na etapie budowy społeczeństwa obywatelskiego. Ja jako radny starm się to zmieniać, wiele pracy wkładam w zmianę mentalności ludzi starszych. Ludzie posiadający u nas jakąś inicjatywę nie mogą tego realizować.

Organizatorem wizyty jest Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych z Warszawy.

e-Grajewo.pl

Pozostałe wiadomości
o wizycie...
foto ...

Komentarze (1)

Witam mam rodzinę w miejscowości Masty na Białorusi, czy ktos mógłby mi podac co kolwiek związane z tą miejscowością np. e-mail, lub numer gadu-gadu do kogos? mój adres dawid.drewnowski@vp.pl

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.