sobota, 13 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10683 wyświetleń

Gminy inwestują w oczyszczalnie

Zakończono inwestycję pn. "Budowa kanalizacji sanitarnej w m. Łoje Awissa, Czachy, Brychy i oczyszczalni ścieków oraz sieci wodociągowej w Łojach – Awissa”, która obejmowała wykonanie oczyszczalni ścieków, kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej w Łojach-Awissa (2 odcinki) oraz kanalizacji sanitarnej w Czachach i Brychach.

Inwestycja została wykonana w ramach PROW, działanie podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej. Wartość zadania 2 683 619,70 zł, w tym 1 625 725,00 zł dofinansowania.

fot. Urząd Gminy Radziłów


Komentarze (5)

Jeśli jest zgoda między radnymi i wójtem to można wiele inwestycji wykonać. Pan wójt Ziemkiewicz wykonał wiele inwestycji i gratuluję ,musi mieć również dobrą kadrę pracowników w UG.Gratuluję

Pan Ziemkiewicz to dobry gospodarz gminy.
Jadąc przez tą gminę łatwo to zauważyć ,robi dużo inwestycji .Nawet wokół Urzędu Gminy gdzie jest samo centrum jest bardzo ładnie i przemyślanie zagospodarowane..

Ludzie w tej gminie są rozsądni ,wiedzą na kogo głosować

A gdzie oczyszczalnie Gminy Grajewo. Już które to podejście do tej inwestycji przed wyborami. Inni wójtowie potrafią, a u nas tylko obiecanki, a jak nie to odrzucisz tych, którzy na niby się nie nadają bo nie spełniają warunków, a papiery wszyscy przygotowali i koszt ponieśli.

To Grajewo nie ma jeszcze oczyszczalni?
Co robi ze ściekami?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.