środa, 1 lutego 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 4650 wyświetleń

Gmina Grajewo. Złote Gody świętowało 9 par

Każda rocznica ślubu to uroczystość pełna wzruszeń i wspomnień, jeśli zaś jest to rocznica pięćdziesiąta, nabiera ona szczególnego znaczenia nie tylko dla samych par małżeńskich, ale także dla całego społeczeństwa. Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku.

 

Dnia  2 grudnia 2022 roku swoje Złote Gody świętowało 9 par.

 

 

Uroczystość odbyła się w Urzędzie Gminy Grajewo, gdzie świętujący jubileusz zostali uhonorowani dyplomami i medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie”. Wręczenia medali w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Wójt Gminy Grajewo Stanisław Szleter. Włodarz pod adresem dostojnych Jubilatów skierował słowa uznania i podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie oraz za piękny przykład dla młodego pokolenia. Oprócz medali Jubilaci otrzymali pamiątkowe grawertony, kwiaty i okolicznościowe upominki.

środa, 1 lutego 2023

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (2)

Fajna uroczystość. Gratuluję wszystkim parom tak wspaniałego jubileuszu. Dużo zdrówka na następne wspólne lata życia. Trzymajcie się ciepło i mocno.

Gratuluję /dużo zdrówka życzę wszystkim

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.