Szczuczyn

Głos Młodych! z dotacją 10000 zł


Komisja Ekspertów Programu Równać Szanse 2022 – Konkurs Festiwale Równać Szanse przyznała dotację w wysokości 10000 zł na realizację projektu „Głos Młodych! Słuchamy! Rozmawiamy! Działamy!”, który realizowany będzie w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie. Naszym projektowym partnerem został Dom Kultury w Rajgrodzie. Dziękujemy Pani Dyrektor Marii Fliszewskiej oraz Joannie Miliszewskiej i rajgrodzkiej młodzieży za podjęcie wspólnego wyzwania!


„Głos Młodych! Słuchamy! Rozmawiamy! Działamy!” stworzy przestrzeń dla młodzieży do prezentacji swoich osiągnięć projektowych! Stworzy przestrzeń dla dorosłych do rozmów o młodzieży z młodzieżą. Stworzy też przestrzeń do wspólnego spędzenia czasu w niesamowitej atmosferze! 

 


Przed nami intensywny czas! Spotkań szczuczyńskiej młodzieży reprezentowanej przez Julię Łagunę, Julię Saniewską, Piotra Danowskiego i Łukasza Pogorzelskiego z młodzieżą rajgrodzką! 

 


Będziemy na bieżąco informować o kolejnych krokach!


Program Równać Szanse jest programem Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności realizowanym przez Fundacja Civis Polonus.


Andrzej Kosmowski

Koordynator projektu / BCK Szczuczyn

 

wtorek, 6 czerwca 2023

Wakacyjna Strefa Sportowa

wtorek, 6 czerwca 2023

Wakacyjny Wolontariat

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.