niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10429 wyświetleń

Gimnazjaliści idą na egazmin

We wtorek gimnazjaliści po raz pierwszy napiszą ogólnokrajowy próbny sprawdzian z języka obcego. Będą mieli okazję zweryfikować swoją wiedzę przed egzaminem, który czeka ich w kwietniu.

Do tej pory gimnazjaliści podczas kwietniowego egzaminu rozwiązywali część z wiedzy humanistycznej oraz matematyczno-przyrodniczej. Od tego roku dochodzi do tego obowiązkowa część trzecia - z języka obcego.
http://www.wrotapodlasia.pl


Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 2 w Grajewie, jak sami stwierdzili, do próbnego egzaminu z języka obcego już od jakiegoś czasu byli przygotowywani przez nauczycieli, ćwiczyli też sami przy pomocy repetytorium. Jednak "mogłoby być lepiej" - oceniali już po oddaniu swoich prac. Niektórzy też uważali, że "łatwiejsze to już być nie mogło". Weryfikacja nastrojów  nastąpi  po ogłoszeniu wyników.

e-Grajewo.pl


Komentarze (8)

nawet Mi nie wspominajcie ! zaraz wyruszam ,Trzymać kciuki!

hahahaha życzę połamania żeber hahaha

haha ale to bylo proste masakra:DD

hahahahaha Sara!powodzonka!

z niemieckiego było bardzo proste.;D

paulina jaka mina!!! co taka naburmuszona? ;PPP hehehe

Dziekujemy Pani Dyrektor Halinie Muryjas-Rząsie za użyczenie sali gimnastycznej i przepraszamy za zwiazane z tym kłopoty organizacyjne. Dyrekcja i Uczniowie PG3

ale ten egzamin był prosty =D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.