sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 2145 wyświetleń

GDDKiA w wakacje otworzy 145 km nowych dróg ekspresowych

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) w lipcu i sierpniu zaplanowała otwarcie nowych odcinków pięciu dróg ekspresowych. Kierowcy zyskają m.in. komfortowe połączenie między Warszawą a polskim morzem.

 

 W wakacje GDDKiA planuje otwarcie kolejnego odcinka drogi ekspresowej S61 w woj. warmińsko-mazurskim (Szczuczyn - Ełk ).

 

 

 GDDKiA w tegoroczne wakacje odda do użytku nowe odcinki dróg ekspresowych: S5, S6, S7, S14. To w sumie ok. 145 km tras szybkiego ruchu o zakontraktowanej wartości przekraczającej 4,4 mld zł. Budowane są przy wsparciu unijnych dotacji.

Komentarze (3)

Aż miło kiedy w każdym roku są jakieś drogi oddawane do użytku kierowcom. Jak dla mnie PiS mógłby rządzić do końca świata.

Najgorzej jest na Pomorzu z drogą s6 która powinna byc oddana 42km Gdynia W. Kack a Bożepole latem 2021roku obecnie mamy 2022rok kolejne wakacje a termin zakonczenia prac znowu jest wielka niewiadoma czyzby kolejny rok poslizgu. Podobnie jest z dk21 gdzie rozkopano modernizowany odcinek tej drogi Slupsk Ustka gdzie obecnie nic się nie robi, jedynie tylko sygnaliści 8 osób kieruje ruchem na czterech wahadlach tej drogi na dlugosci ok 16km.Pytanie gdzie jest GDDKiA z Gdańska ktora powinna rozliczac wykonawcow z terminow i postępu prac drogowych.

Super, wielkie podziękowania należą się naszym posłom, zwłaszcza temu od kilometrówek.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.