wtorek, 21 września 2021

Kultura i rozrywka

GCK zaprasza

Kino GCK serdecznie zaprasza na bajkę "Zakwakani" - daj dzioba przygodzie ,12 lipca (środa) o godzinie 13.00, a nieco starszych o godz. 15:00 na film Był Sobie Pies. Bilety tylko 5 pln dostępne w kasie przed seansem!

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na „chłodzące” warsztaty plastyczne w środę 12 lipca o godz. 11:00. Naszą inspiracją będą lody oraz napoje gaszące pragnienie latem. Będziemy malować pianką do golenia, kleić, wycinać, odciskać pieczątki z gąbki, bawić się cekinami, słomkami i folią. Kolorowy i trójwymiarowy efekt prac zaskoczy niejednego! Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka. Warsztaty są nieodpłatne.

 

W czwartek 29 czerwca w  Centrum Tradycji Mleczarstwa-Muzeum Mleka  powstały butelkowe dzieła sztuki. A to za sprawą warsztatów rodzinnych. Decoupage to efektowna technika zdobienia praktycznie każdego rodzaju przedmiotów, wykonanych m. in. ze szkła, metalu, drewna. Polega ona na przyklejaniu wzoru wyciętego z papieru lub papierowej serwetki na odpowiednio spreparowaną powierzchnię i pokryciu go lakierem w taki sposób, aby nie był wyczuwalny przy dotknięciu i wyglądał jak namalowany.  Zdobienie szklanych butelek przebiegało etapami. Końcowy efekt był naprawdę niezwykły i oryginalny. Każdy z uczestników stworzył niepowtarzalny wzór butelki, który świetnie ozdobi domowe wnętrze.

Wszystkim uczestnikom tym małym i dużym serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę !

poniedziałek, 20 września 2021

Wystawa "Komiksy i ilustracje Jacka Skrzydlewskiego"

poniedziałek, 20 września 2021

Kabaret Czesuaf w Grajewie (2.10)

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.