piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 12255 wyświetleń

Garaże bez prądu

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa w Grajewie informuje, iż w wyniku przeprowadzonej wyrywkowej kontroli boksów garażowych stwierdzono wiele nieprawidłowości:


  • nieudostepnienie garaży celem dokonania przeglądu;
  • w garażach, w który dokonano kontroli stwierdzono brak plomb na puszkach piętrowych oraz licznikach;
  • występuje duża strata przy rozliczaniu licznika głównego i podliczników.

W związku z powyższym Zarząd SMLW w Grajewie podjął decyzję o wyłączeniu prądu z dn. 2.11.2005r. 


e-Grajewo.pl


czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (11)

upsssss. sie narobiło.

Ciekawe,czy Zarząd SMLW w Grajewie sam płaci za prąd.Może niech najpierw sprawdzi swoje liczniki 8-D

Czyżby Komuna wróciła ?? - zbiorowa odpowiedzialność. Macie winnych ukarać !!!!! dlaczego mają cierpieć wszyscy !!!!!! Którzy wywiązują się z obowiązków

tak niech najlepiej posprawdzaja te garaze gdzie sa chlodnie postawione i tam gdzie sa zaklady mechaniczne porobione ...

jest takie stare powiedzenie "pan zawinił chłopa powiesili"brawo zarząd spółdzielni nobo kto wam co zrobi????????????tvn tylko na was nasłać

A ja mam propozycje nie płaćmy im za czynsz - bo niby za co ? Droga do D prąd odłączony a płaci sie za usługę. Garaż przeciaż sam postawiłem i plac wykupiłem . Może się zmobilizują i coś postanowią.

po co im sprawdzać kto ma warsztaty czy klepie wersalki wyłączyć wszystkim jeszcze raz spółdzielnia pokazała że nie liczy się z mieszkancami (tylko kase brać umieją} ..

bardzo dobrze, ze wylaczyli,niech ludzie [niektorz] nie kombinuja.

Za co my płacimy??? Odpowiedzialność zbiorowa już chyba nie powinna mieć miejca...a jednak.
Pomysł z niepłaceniem jest niezły, bo już chyba więcej nam zabrać nie mogą...

Należy najpierw sparwdzić umowy, na podstawie których my-właściciele garaży płacimy spódzielni czynsz. Jeżeli jest w nich napisane, że spódzielnia ma obowiązek zabezpieczyć dostawę energii elektryczne do garaży, to sprawa załatwiona. Wtedy możemy nie płacić czynszu, gdyż to spódzielnia pierwsza złamała warunki umowy. Myślę, że i tak można domagać się odszkodowania od SML za poniesione koszty (przewody, gniazdka, liczniki) na założenie instalacji elektrycznej podczas budowy garażu. Trzeba tylko sprawdzić to wszystko od strony prawnej. Po co szarpać się z SML. Może toś z właścicieli garażu ma możliwość sprawdzić tą sprawę pod względem prawnym? Z tego, co wiem to w pierwszym segmencie garaż ma prawnik, pan J.

kochani przecież członkami spółdzielni jesteśmy my wszyscy więc po co narzekacie -wezcie sprawy w swoje ręce.Niech zarząd spółdzielni nie myśli że jest ponad prawem ..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.