poniedziałek, 22 lipca 2024

Sport

  • 1 komentarzy
  • 14369 wyświetleń

Gala Sportów Walki MMA

W sobotę tuż przed godziną 22 zakończyła się II Międzynarodowa Gala Sportów Walki MMA i K1 CUP Białystok 2011. Imprezę oglądało około 1200 kibiców.

Gala MMA i K1 zgromadziła wielu fanów. Hala lodowiska na białostockim Zwierzyńcu zapełniona była po brzegi. Wśród publiczności nie brakowało gwiazd sportów walki. Gościem honorowym imprezy był Krzysztof Kułak, mistrz świata KSW.

Trzyrundowy pojedynek na zasadach K1 w kat wag. do 67 kg stoczył zawodnik grajewskiego klubu sportów walki "Wilk" Marek Chiliński, wychowanek trenera Ernesta Więch. Przeciwnikiem  grajewianina był mistrz Białorusi w Muay Thai Artion Woskobornikow. Walka stała na wysokim poziomie, zakończyła się zwycięstwem na punkty Białorusina.

Uważam, iż Marek  z walki na walkę prezentuje coraz wyższy poziom, a to dobry prognostyk w związku z Mistrzostwami Polski w K1. Obędą się one w listopadzie w Gdańsku. Zabrakło odrobiny determinacji ponieważ poziomem wyszkolenia technicznego mój zawodnik momentami nawet przewyższał Białorusina - komentuje trener E. Więch.

- Trener i reprezentujący Grajewo zawodnik pragną serdecznie podziękować za wsparcie w przygotowaniach do gali p. Wojciechowi Chrzanowskiemu!niedziela, 21 lipca 2024

Warmia Grajewo wygrywa z MKS Mazur

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

Komentarze (1)

gratulje Marku
przystojniaczku :***

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.