niedziela, 21 kwietnia 2024

Sport

Futsal pracowników oświaty

OŚWIATOWY FUTSAL W GRAJEWIE  

     Po raz ósmy w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się Mistrzostwa pracowników oświaty województwa podlaskiego w futsalu. W turnieju udział wzięły cztery zespoły, które rywalizowały o puchary ufundowane przez Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie, a honorowy patronat objął Adam Kiełczewski – burmistrz Grajewa.

   Pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zdobyła drużyna Zabłudowa, która zwyciężyła po raz czwarty z rzędu, a występowali w składzie:  Norbert Jendruczek, Jan Omelianowicz, Artur Zieniewicz, Jarosław Leończuk, Radosław Klepacki, Grzegorz Pieczywek, Dariusz Gołdowski, Michał Tchórznicki. Drugie miejsce wywalczyła Biała Białystok, trzecie Politechnika Białostocka, a ostatnie ekipa gospodarzy Oświata Grajewo. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali  upominki przekazane przez Urząd Miasta Grajewo.
    Następne mistrzostwa odbędą się 10 stycznia 2015 roku, a gospodarzem będzie tradycyjnie Grajewo. 
                                                                                                                                                WJ

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.