poniedziałek, 4 grudnia 2023

Sport

  • 2 komentarzy
  • 11451 wyświetleń

Futbolowa ofensywa SP2

Dużym sukcesem dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Grajewie zakończył się VII Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku. W kategorii chłopców, zawodnicy „Dwójki” zajęła wysokie III miejsce, pozycję niżej uplasowała się drużyna dziewcząt.

- Szczególnie warto odnotować osiągnięcie dziewczynek. Wiadomo w piłkę nożną grają przeważnie chłopcy, no ale jak widać dziewczynom wychodzi to coraz lepiej - mówi Adam Cudny, nauczyciel w-f, który na co dzień trenuje chłopców. Drużynę dziewcząt przygotowały: Jolanta Bieńkowska oraz Danuta Organek.   

Dodatkowym wyróżnieniem dla dziewczęcej drużyn „Dwójki” jest fakt, że trzy zawodniczy zostaną powołane na obóz Reprezentacji Województwa Podlaskiego, który na przełomie czerwca i lipca br. obędzie się w Suwałkach.   

W Polsce turniej „Z podwórka na stadion” rozgrywany jest od 2000 roku, przeznaczony jest dla dziewcząt i chłopców w wieku do 10 lat. Głównym organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej. Patronat honorowy nad tegorocznymi rozgrywkami objęli: Leo Beenhakker - trener Reprezentacji Polski, FIFA - Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej oraz Ministerstwo Sportu i Minister Edukacji Narodowej.

AM

czwartek, 30 listopada 2023

Grajwo. Klub Sportowy Ookami

Komentarze (2)

cieniasy co jedynki nei zaprosili co bo sie bali heheheh szczegulnie dziewczyn;p

Cieniasy, robaczku to wasi nauczyciele, bo nie zgłosili drużyny do rozgrywek.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.