poniedziałek, 20 września 2021

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 6081 wyświetleń

Fundusz Poręczeń Kredytowych

Fundusz Poręczeń Kredytowych

Szanowni Państwo

Przedsiębiorcy, Kupcy, Właściciele i Dyrektorzy Firm w Grajewie


Serdecznie zapraszam na spotkanie konsultacyjne dotyczące utworzenia Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Grajewie, które odbędzie się w najbliższy środa 24 września 2014 r. o godzinie 17.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Grajewie (ul. Strażacka 6 A).

Celem utworzenia Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych w Grajewie jest zabezpieczenie spłaty kredytów, pożyczek oraz transakcji leasingowych dla przedsiębiorców z terenu miasta Grajewo. Liczę na to, że dzięki udzielonym poręczeniom dla przedsiębiorców, Spółka przyczyniać się będzie do ich rozwoju.

Inne ważne założenia, które przyświecają idei założenia Funduszu jest zmniejszenie w naszym mieście bezrobocia, poprzez ułatwienie dostępu mikro, małym i średnim przedsiębiorcom do kapitału zewnętrznego, a dzięki temu umożliwienie im rozwoju do tworzenia nowych, trwałych miejsc pracy. Ważne jest tu także wspieranie rozwoju lokalnego, dzięki działaniom mającym na celu "złamanie" barier utrudniających powstawanie nowych firm oraz wspieranie przedsięwzięć gospodarczych naszych przedsiębiorców.

 

Zapraszam do współpracy

Adam Kiełczewski  Burmistrz Miasta Grajewo


Komentarze (8)

Popieram inicjatywę Panie Burmistrzu.

Chyba trochę za późno ! panie Burmistrzu , a gdzie pan był poprzednie lata ? ..

Poprzednio przed wyborami tez obiecywałeś, jakie przedsiębiorcy będą mieli udogodnienia - a wyszedł tor z przeszkodami ;a teraz znów się zaczyna-obiecanki.

kiełbasa wyborcza tuż przed samymi wyborami

to tylko od przedsiebiorcow zalezy sukces tej inicjatywy---jezeli nikt nie zgłosi się to bedzie klapa -popieram inicjatywę -myslę ze z zaproszenia nasi pracodawcy skorzystają , nie bądzcie ciągle na nie -burmistrz nie bedzie jezdził po zakladach i prosil by korzystali,panie burmistrzu masz moj głos

Śmieszą mnie te komentarze. Teraz wszystko będzie kiełbasą wyborczą..niezależnie, co Burmistrz zrobi czy powie. Przez 4 lata Burmistrz cały czas coś robi więc może napiszmy, że całe 4 lata burmistrzowania to "kiełbasa wyborcza". Napinacie się tylko i burzycie, a ja w tych komentarzach widzę opozycję....

Miasto nie powinno konkurować z podmiotami gospodarczymi funkcjonującymi na terenie miasta. Jeżeli przedsiębiorca nie jest w stanie uzyskać kredytu od instytucji funkcjonujących na rynku, na podstawie swojej wiarygodności finansowej, to miasto, czyli my wszyscy nie powinniśmy poręczać za kogoś takiego. Pamiętajmy miasto nie powinno zajmować się takimi sprawami. Nie godzę się na tworzenie nowych etatów związanych z tym przedsięwzięciem , finansowanych z naszych podatków. Jeżeli burmistrz chce poręczać z innych niech robi to prywatnie, wtedy nikt nie będzie miał nic przeciwko.

Jek redne z założycielami własny maiątek zastawio to sołtys mówi tek i pożycza wiela dadzą.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.