środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 26 komentarzy
  • 14342 wyświetleń

Fuga dysocjacyjna

Posterunkowy z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie Józef G., który niespełna rok temu został przyłapany na kradzieży w jednym z białostockich hipermarketów... wróci najprawdopodobniej do służby.

Nie chcemy takich ludzi

- Wstyd !!! Nie ma miejsca w Policji dla osób, które łamią prawo zamiast stać na jego straży. Nie chcemy takich ludzi w naszych szeregach - takimi słowami policjanci „na gorąco” oceniali zachowanie posterunkowego, który w marcu ub. r. próbował wynieść ze sklepu w Białymstoku m.in. spodnie i dwie koszulki Nike o wartości 380 zł.

Fuga dysocjacyjna

Komendant KPP w Grajewie natychmiast wszczął postępowanie wyjaśniające. Pod koniec marca do komendy trafiła opinia lekarska od lekarzy biegłych z ZOZ w Choroszczy, z której wynika że policjant posiada zaburzenia psychiczne (tzw. fuga dysocjacyjna) i w momencie kradzieży nie rozumiał znaczenia czynu. Oznacza to, że funkcjonariusz nie odpowie przed sądem za kradzież.

Prewencja czeka

Aktualnie Józef G. wciąż jest na zwolnieniu lekarskim, w połowie marca br. minie rok od kiedy na nim przebywa. W tym czasie zgodnie z ustawą o policji funkcjonariusza nie można wydalić ze służby. Niedługo policjanta czeka komisja lekarska. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że Józef G. po rocznym pobycie na zwolnieniu lekarskim wróci do pracy w grajewskiej komendzie – zostanie  prawdopodobnie przesunięty z wydziału kryminalnego do prewencji.

O dalszej karierze Józefa G. w grajewskiej policji nie wypowiada się komendant, również rzecznik prasowy nie podaje oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Natomiast jeden z policjantów pragnąc zachować anonimowość potwierdził nasze informacje i stwierdził - że nie wyobraża sobie wspólnego patrolu z człowiekiem, który zhańbił mundur funkcjonariusza.  

 
Adam Mazurek, e-Grajewo.pl 

NIKE dla posterunkowego

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (26)

Malo tego, jak moze w Policji pracowac ktos, kto ma problemy z psychika??!!

Powiem tylko tyle że to wszystko to jest nic nie warte i jeśli tak dalej będziemy robić to tu nic nigdy się nie zmieni.Co drugi złodziej może powiedzieć że był nieświadomy tego czynu,np:pijany człowiek idzie kradnie i nikt nie mówi o świadomości.PARODIA

wstyd i hańba dla całej policj jak wogule po kradzieży przysługuje roczne zwolnienie czyli jest stuknięty i nie może pracować o policj co bendzie jak kogoś pobije na interwencij lub zabije i co powie doktor że w momencie nie rozumiał swego czynu ale jaja głupota nie zna granic

Jak normalny czlowiek by ukradl nic by mu nie pomoglo zadne orzeczenie .. sie wywyinol i co na drugi raz wezmie lapowke i tez bedzie ze nie rozumial?

co za .. kraj. kurwa. az brak slow. !

NIECH JESZCZE UBIERZE SIĘ W TE CIUCHY NIKE>.JAK on MOŻE STAĆ NA STRAŻY PRAWA>SPRAWĄ POWINNIŚMY ZAINERESOWAĆ PANA ZIOBRO. .I ON MA POUCZAĆ MŁODZIEŻ I ŚCIGAĆ ZŁODZIEJI??????HAŃBA I WSTYD.

skandal, skandal, jeszcze raz skandal. Co na to minister MSWiA p. Dorn, co na to minister sprawiedliwości - ile jeszcze można robić z nas mieszkanców Grajewa idiotów...

No brawo dla naszej policji ! nic tylko kraść i oszukiwać, jak widać w dzisiejszych czasach bardzo to się opłaca. IV Rzeczypospolita - zwycięża.

ciekawe czy stawal na komisji lekarskiej? tyle czasu na zwolnieniu..

CZŁOWIEK Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI MA DBAĆ O NASZE BEZPIECZEŃSTWO...GRATULUJĘ POMYSŁU...

Jak on bedzie w policji i mnie zatrzyma na kradziezy to kiedy powiem ze jestem nie swiadom napewno mnie wypusci :)

nie kradnij - policja nie lubi konkurencji

Mim zdaniem to tylko wierzchołek góry lodowej, takich i podobnych (kiedy jeden, kryje drugiego) spraw w instytucjach państwowych jest zdecydowanie więcej. Szkoda tylko, że kolejna smutna prawda nie skłania do reflrksji, nie uczy pokory... bezkarność triunfuje!!!

Wstyd mi jest o tym czytać .Czy ten człowiek ma jakiś honor,czy nie ma odwagi odejść sam z Policji.

ku***.

do INTERWENCJI zadzwonie ! ! !

chamstwo w bialy dzien

nie ma za grosz wstydu jak wroci do sluzby!!!!!!!!!

Przekleństwa to puszczacie (vide xcz), ale jak ja napisałem o przestępcy Rydzyku, to wiadomość zaraz zniknęła. Znowu cenzura?Skoro krytykuje się policjanta(zresztą słusznie), to już księdza oszusta nie wolno?

ludzie darujcie jemu tę kradzież,oni myślą że wszystko im można,ja podziwiam jego za to że nie ma on żadnego wstydu żeby przyjść do pracy jako policjant w tym samym komisariacie .łopata i odśnieżać chodniki.

Od kiedy PSYCHICZNY może pracować w policji, moze teraz bo wcześniej na pewno NIE. czasy sie zmieniają.

A dajcie mu spokuj człowiek zachorował tak jak kazdy a ze akurat policjant to co z tego ciekawe jeden z drugim czy byscie chcieli jak byscie zachorowali zeby zaraz was z roboty wyrzucac .

Panie komendancie,wiem,że nie mozna zwolnic pracownika będacego na zwolnieniu lekarskim,ale w pierwszym dniu kiedy podejmie pracę powinien pan dla zachowaniu honoru Policji wręczyć facetowi wypowiedzenie.Inaczej znowu miasto Grajewo może się znależć w mediach,jak któryś z internautów obiecywał.Z poważaniem.Zyczę zdrowia i odporności na stresy.

Kandydatów do policji,którzy mają coś z psychiką załatwia się odmownie.Jak ten pan przeszedł te badania? Ile lat przed dokonaną kradzieżą Pan G. przepracował w policji? Bo jeżeli mniej niż 3 lata, to był na tzw.okresie próbnym i można mu podziękować za pracę wystawiając odpowiednią opinię. Tej choroby nie nabył przecież przez pracę w policji, bo ma on prawdopodobnie służby tyle co dzieci wakacji.Grajewianie nie chcą stróża złodzieja z fugą, czy bez!!! Jest on zagrożeniem dla samych policjantów/może ukraść broń itp./oraz całego społeczeństwa.Pozostawienie takiej osoby w szeregach policji, będzie SKANDALEM!!!

widocznie policij wszystko wolno ale zwykły szarym obywatelem to już nie ten policjant niema wsydu skoro sam nie zrezygnuje z pełnienia funkcij policjanta -wstyd i hańba dla grajewskiej policij

Jak ludzie potrafią niszczyć się nawzajem.Nie zastanawiają się,że choroba może dopaść każdego w najmniej spodziewanym(bo nie oczekiwanym)momencie.Kolega po fachu wydaje wyrok"shańbił"mundur.Ubolewać nalezy nad bezduszną jednostką w mundurze,która takiej wypowiedzi udzieliła,zapomniawszy,że oprócz mundurka liczy sie CZLOWIEK.

JAK BĘDZIE PRACOWAŁ TO POROZMAWIAMY NARAZIE TO NIC NIE WIADOMO - ALE MOIM ZDANIEM NIE POWINIEN PRACOWAĆ BO TO .. , A CHOREGO PSYCHICZNIE POLICJANTA JA SOBIE NIE WYOBRAŻAM BO JAK MU COŚ "ODWALI" I STRZELI DO KOGOŚ NA SŁUŻBIE BO NIE BĘDZIE WIEDZIAŁ CO ROBI- --- ŚMIECHU WARTE JAK GO PRZYJMĄ SPOWROTEM

I to ma byc sprawiedliwe Policiant i Bogadszy moze ukrasc,a biednego do paki i psychiatra na biednego nic niepomoze,Zwolnic Złodzieja ze sluzby, to dobrze ze Pumy nieukradl bo Puma roszarpała by go może by było lepiej na niego.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.