środa, 17 lipca 2024

Wiadomości

  • 36 komentarzy
  • 8496 wyświetleń

Foodtrucki przyjadą na Dni Miasta w Rajgrodzie

Kucharze zaparkują przy ul. Szkolnej w Rajgrodzie!
Oryginalny burger, belgijskie frytki, a może danie z dalekiej Tajlandii? Potrawy przygotowane przez prawdziwych pasjonatów kuchni znajdziecie na zlocie w Rajgrodzie przy okazji Dni Miasta.

12-14 lipca to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy dobrego jedzenia.

KONKURS

 bezpłatne Vouchery na wybrane dania wylosowali:  Roman, Bogdan, Hanna, Józef, Ewa, Joanna, Natalia i Małgorzata!

smacznego 

 

 

 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

  • Piątek: 15:00-21:00
  • Sobota: 12:00-21:00
  • Niedziela 12:00-19:00

 

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po zimowej przerwie food trucki wróciły do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców
daniami z różnych stron świata.

Komentarze (36)

No i super. Brawo

w końcu coś się dzieje w Rajgrodzie. Beton zburzony

super wreszcie coś się dzieje

Foodtrucki, jarmarki..... a co z inwestycjami?

Igrzysk i chleba, póki co bawimy się bo jeszcze jest za co, a jutrem zajmie się może komisarz?

Jednak prawda boli,jak widzę, jesteście większym ciemnogrodem niż komunistyczna cenzura. Wstyd jakiej demokracji doczekaliśmy.

Bawimy się w pojawiam się i znikam? A może skróci cię wpis, bo na to też Was stać.

a z czego tu się cieszyć? Że busem przyjadą sprzedawać jadło? To nie jest jakiś mega wyczyn...wstrzymajcie się z tymi brawami...Dni Rajgrodu w poprzednich latach też były ciekawe i wydaje się że w pewnym momencie we właściwą drogę poszło to wszystko z klimatem i atmosferą

Nie ma starego / i coś się dzieje. Powodzenia

do Anna, Zosia: bardzo proszę o wymienienie inwestycji, które zostały wykonane przez poprzednio władzę i miały wpływ, na wzrost zamożności mieszkańców. Poprzednicy rządzili lata, a Wy chcecie efektów po 2 miesiącach??? Serio??? Gdzie byłyście na koniec poprzedniej kadencji, aby rozliczać????

A klakiernia cieszy się - co z inwestycjami?? Zamiast blokować pracę poprzedników wypadałoby kontynuować różnego rodzaju prace

Beton to mas w głowie - jakieś śmieszne burgery przyjadą i już po szczycie . Za darmo tam dawać nie będą a mieszkańcy tylko z torbami będą chodzić i patrzeć co, gdzie dają za free

Cenzor na tym portalu też jest super. Brawo

do "Obiektywnego - jak to gdzie byli na koniec kadencj? W TWA byli -Towarzystwie Wzajemnej Adoracji. A teraz będą pchać się na fora ze swoimi licznymi komentarzami odklejonymi od realiów. Wynik wyborów świadczy o ocenie i nic tego nie zmieni, nawet usilne komentarze czy to lekko naciągane czy całkowicie nieprawdziwe.

Lucjanku, jesteś moim ulubionym "erudyto", naprawdę. Twoje "chinduskie" oraz "hińskie" sentencję są wręcz dla mni legendarne. Wskaż mi proszę, które inwestycje powinny być bezwzględnie kontynuowane. Jakież to prace nie mogą być przerwane? Lucjan, gmina potrzbuje Twej mądrości! Napisz proszę. Wyznacz nam, zwykłym mieszkańcom, klakierom, chciałoby się rzec, kierunek ,którym mamy podążać... Żartowałem, Lucjan, nie schlebiaj sobie, możesz sobie darować! A nawet powinieneś!

Obiektywny tobie to już nikt nie pomoże jak masz żyć

Lucjanku, irytujesz się, miło mi to czytać. Kazałem Ci milczeć, lecz Ok, pozwalam, napisz o jakie pracę poprzedników Ci chodziło. Lucjanku, nie krępuj się, śmiało, czekam!

do obiektywny: moim zdaniem burmistrz I.G. w porównaniu do swoich poprzedników wykonał bardzo dużo. Liczę, że obecny będzie co najmniej tak skuteczny i będzie miał świeże, ciekawe pomysły na całą gminę. Po poprzedniku zostało mu sporo pozyskanych dofinansowań i rozpoczętych zadań (oby tego nie zaprzepaścił).

e-grajewo, gdzie druga część mojego komentarza??!! Widzę cenzura działa

Anno, nie pracuję w urzędzie i sprawy rozpoczętych zadań i finansowań są mi obce, dlatego pytam. Irytuje się jednak, gdy czytam, iż ktoś chce rozliczać obecnego burmistrza po dwóch miesiącach, a ta sama osoba nic nie napisała o dwóch minionych kadencjach poprzedniego. Anno, masz rację, to Twoje zdanie, ja mam zgoła inne. Poczekajmy, obecnemu burmistrzowi życzę dużo sukcesów!

Do Anna. Bardzo proszę o napisanie co takiego szczególnego dokonał I.G?

Do Obiektywny i Bb. 123, z chęcią bym napisała (i pisałam), ale e-grajewo ucina moje komentarze w taki sposób, żeby tylko zaognić dyskusję pod artykułem. Staremu włodarzowi życzę spokoju na emeryturze a nowemu mądrych decyzji i dużo sił do działania. /

Zawsze źle,zawsze można narzekać...ludzie co z Wami.

Co dokona? Dużo by wymieniać ale wystarczy przejechać się po gminie. Zobaczymy czego dokona A.A bo narazie słabo to wyglada.

Trzeba chwalić to będą dodawać bo negatywne komentarze mogą kogoś urazić czy coś. Szkoda tylko że to działa w jedną stronę. Taki mamy tutaj piękny ciemnogród - założę się że tego komentarza nie dodadzą. Pozdrawiam serdecznie

Obiektywny kazać to sobie możesz sobie a tłumaczyć tobie nie będę bo to nie na twoją głowie. Jedz sobie na nartach polataj

Otóż to poczekajmy na hejt bo głośno było ludziom nie dogodzi zawsze znajdzie się ktoś taki kto skrytykuje. A przecież dla was to robią żebyś miał raz w roku ten tyłek wsadzić

"...sobie możesz sobie..", "... twoją głowie..." tym wpisem utwierdziłeś mnie w przekonaniu, iż nie reprezentujemy tego samego poziomu. Korzystaj ze słownika, gdy piszesz na tym forum. Lucjanku, coś ekstra: "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

do " obiektywny" gdyby twoja bezczelność umiała latać, fruwałbyś niczym gołąb ( gołębica ). Obrażasz ludzi, piszesz o tym czego nie rozumiesz, a co jest najsłabsze, nie podejmujesz wysiłku intelektualnego, aby chociaż trochę liznąć prawdy. To co robisz to jest hejt. Proszę, nie odpisuj mi.,
nie

Oj tam, oj tam. Już nie róbcie z Irka takiego bożyszcza. Nabudował świetlic? To prawda. Nie wiem czy to jakieś wielkie osiągnięcie czy nie. Przy takiej koniunkturze na dofinansowania głuchy i ślepy by to zrobił. Kwestia decyzji na co wydać te pieniądze. Tylko czy ktoś zadał sobie trud żeby policzyć ile będzie kosztowało utrzymanie tych obiektów? Na jednej z sesji powiedziano że gmina opłaci wszystko. Gmina? Czyli kto? Obawiam się że my wszyscy. Do najbardziej kluczowej drogi w Rajgrodzie (do Zabrodu) nasi cudowni radni poprzedniej kadencji zgodzili się dopłacić z naszej kieszeni ponad 600 tysięcy złotych na pstryknięcie palców swego władcy. A co dalej? Cóż. Dalej będzie ciężko bo jak można zrobić cokolwiek jeżeli urzędnicy nie chcą współpracować z nową demokratycznie wybraną władzą a radni na sesji czują się ?urażeni? i ?zranieni dyskusją?. Ci ludzie są po prostu w jakimś dziwnym stanie umysłu omamieni przez gościa, który zachowywał się jak król na włościach. Żałośnie to wygląda. A sam pan ?I?? Siedzi na ciepłej posadce w Białymstoku, gdzie jego kompetencje są raczej zbędne. Przynajmniej ie łazi już do urzędu jątrzyć.

Czyli co? Ci co mieszkają na Zabrodzie lub przez zabrod przejeżdżają, mają dalej jeździć żwirówką, bo tam asfaltu polać nie można, bo mieszka tam stary burmistrz? Jakoś na Podliszewo drogę można było zrobić...

Do Mieszkańca. Zgadzam się z Tobą w 100 procentach.

Do Ja.: wybacz, nie spełniam próśb każdego. Podejmując bezpardonowy atak na moją osobę, obrażając mnie oraz nie podejmując jakiejkolwiek polemiki na argumenty, wskazujesz mi jedynie, iż mam rację. Dziękuję Ci bardzo, gdyż w takich momentach czuję się doceniony. Niniejszym, obiecuję również, więcej czasu i uwagi, poświęcać sprawom związanym z gminą Rajgród. Dziękuję raz jeszcze.

haha nie wiem czy śmiać się czy płakać jak czytam wasze wypowiedzi od jedzenia z busa po problemy polityczne włodarzy. Oj łatwo jest oceniać tym bardziej anonimowo. Tam wyżej nie ma dobra i zła ;) brawo dla tych co to czują ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.