piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 14471 wyświetleń

FINRYAN International

Dzięki uprzejmości czytelnika e-Grajewo.pl zamieszczamy RAPORT HANDLOWY dotyczący FINRYAN International Sp. z o.o. wykonany przez Coface Intercredit Poland Sp. z o.o. z Warszawy.

W 2004 roku na zlecenie starostwa firma Finryan wykonała audyt w grajewskim szpitalu.
Wnioski z audytu: restrukturyzacja szpitala polegająca na przekształceniu w spółkę prawa handlowego.


FINRYAN Instrumenty Finansowe Sp. z o.o. zadeklarował chęć przystąpienia do nowo powstałej spółki.e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

wielka mi rzecz policzyć dług szpitala!!!!!!!!!!!!!zreszto oni tego nie liczyli tylko brali gotowe sumki i wpisywali dane i wzieli z to 20 TYŚ!!!!!!!!!!to jest rozum!!!!

jeszcze jedno nic niewidać na tych papierkach!!!!!!!!to po co to umieszczać!!!bez sensu!!!chyba że wy też wchodzicie w spółke hehehehe

kolejny raz udowodniliście żę panuje u was cenzura,jesteście do bani z tą stroną grajewską!!!

Oto opinia głównej księgowej ujęta w formie stwierdzeń i pytań:
ü „Niska wartość majątku trwałego.
ü W 2002 roku w bilansie nie występują budynki, chociaż wartość należności jest większa niż wartość zobowiązań – ale jak się mają one do siebie czasowo?
ü Czy zobowiązania będą regulowane na czas?
ü Brak aktualnych danych z roku 2003 i 2004.
ü Czy obecnie będzie zachowana płynność finansowa firmy, jeśli część z należności nie będzie możliwa do ściągnięcia.
ü W razie potrzeby szybkiej spłaty zobowiązań firma raczej nie jest w stanie tego zrobić (zbyt małe środki pieniężne oraz wartość środków trwałych).”

Nadmieniam, że wielokrotnie prosiłem o dane o firmie FinRyan Pana Starostę, lecz on odparł: „Dane takie przedstawię po podjęciu decyzji przez Radę Powiatu o przekształceniu Szpitala Ogólnego w Grajewie w spółkę ...”. Pytam więc, po co komu dane po podjęciu decyzji?

A gdzie można przeczytać ten raport Handlowy dotyczący FINRYANA???

Zeskanowany poniżej tekst można dowolnie powiększyć i wydrukować.
Przedstawione dane finansowe są z 2002 r. z uwagi na to, że Firma ta nie opublikowała danych za rok 2003 i 2004 choć prawo nakazuje to uczynić.

Finryan nie przedstawił danych finansowych za 2004 rok, bo ma poważne problemy finansowe. Dane finansowe spółki powinny być w KRS. Jeśli ich tam nie ma to znaczy, że Finryan ma coś do ukrycia.

Raport Handlowy Finryan'a jest nieaktualny i zawiera niepełne dane na temat udziałowców. Zgodnie z KRS udziałowcem spółki jest jeszcze jedna osoba fizyczna. Ciekawe dlaczego się ukrywa????

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.