Wiadomości

  • 22 komentarzy
  • 4585 wyświetleń

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Centrum Integracji Społecznej w Grajewie uzyskało oficjalne pozwolenie na utworzenie sztabu #006331 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Celem zbiórki jest zbieranie środków pieniężnych "dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci".

Komentarze (22)

Celem zbiórki jest kolejny przekręt pod płaszczykiem dobroczynności.

edek ty to masz je,,,,,nte pod sufitem nie chcesz nie dawaj obyś buraku nie potrzebował korzystać z tego sprzętu wosp

Tacy właśnie jak Edek to są mendy społeczne nie daje dziad ale jak trzeba pomocy to korzysta ze sprzętu jaki dał szpitalowi WOŚP nie dajesz to nie komentuj

Edek daje dla Rydzyka

Edek, proponuje spowoduj żeby rząd uzupełnił wszystkie braki w szpitalach. Oczywiście pieniądze są tylko rząd nie chce tego zrobić. 500 + i inne plusy są ważniejsze niż zdrowie bo te ++ dają głosy wyborcze. Tak tak wszystkie działania rządu wyłącznie są nakierowane na głosy wyborcze. Nie jest istotne żadne dobro, etyka, uczciwość, kultura, tylko ++++.
Owsiak zastępuje rząd w tych dobrych działaniach.

Edek ! Niech będzie pochwalony Donald Tusk ! On już nie długo wam zagra za waszą dobroczynność .

ile sprzętu jest w Grajewskim szpitalu owsiaka?

Edek z krainy kredek

Edziuniu! Masz dowody, to je pokaż. Ta Fundacja, jest co roku, badana przez biegłych rewidentów. Tzw. audyt. Z ustaleń wynika, że jest wzorcem dla innych Fundacji. Są Fundacje, w których audyt nie był i nie jest robiony, a jest taki obowiązek. Ale jest jedno, tam nie ma wstępu nikt. Myślę, że sprowokowałeś to wszystko. Jeżeli nie, to poczytaj uważnie opinie poniżej Twojej.

poldek owsiak zastępuje rząd w tych działaniach ? wyłącz tvn włącz myślenie . Ile procent jest w szpitalach sprzętu z wosp gdzie dzieci na mrozie zbierają pieniądze? 3 czy 5 procent? Jeszcze raz ci piszę wyłącz tvn !

do melioranta, masz dowody na kontrole??...to ci podam, ze Owsiak rozlicza sie ale nie do konca...wlasnie jego fundacja i kontrole pokazały rozliczenie: m.in. że zebral 57 mln a rozliczył sie z 49 mln, a co z resztą?? czyli gdzie sie podzaiło 8 mln???? i tak jest za kazdym rozliczeniem WOSP... to wlasnie jest przekretem

Do leleka! Gdybyś buraku chociaż raz tym sie zainteresował to byś wiedział że większość sprzętu specjalistycznego jest oznaczone WOŚP

Do jan serce Macierewicz obok Białegostoku czeka na ciebie tam dostaniesz wsparcie...

Ktoś kto nigdy nie korzystał lub jego rodzina ze sprzętu WOŚP nigdy nie zrozumie! Moja córka po urodzeniu leżała w inkubatorze od WOŚP była wcześniakiem , dzięki temu sprzętowi żyje ! Będę całe życie wspierać WOŚP i będę do końca życia wdzięczna !!! Pozdrawiam i życzę wszystkim niedowiarkom i krytykom dużo zdrowia aby nigdy nie musieli korzystać ze sprzętu WOŚP !!!

Dziękuję Panu Jurkowi ,WOŚP i wszystkim Wolontariuszom za zakup aparatury, która uratowała mi życie i zdrowie. Edek nie łyso Ci ,że żyję?

Caritas to dopiero super instytucja praworządna i zawsze wspomagająca potrzebujących. Wystarczy historia ojca Dariusza z Ełku dyrektora Caritas i jego super wspaniałych imprez...

Wszystkie ryski to super chłopaki

Wieleby Panie alexx. Dowody są w Sądzie Gospodarczym-KRS i za określoną opłatą można je uzyskać. Proszę nie chlapać nieprawdą, bo to od jakiegoś czasu jest to bardzo modne. Życzę ekscelencji więcej mądrości życiowej. Pozdrawiam serdecznie.

Wszyscy pisiorowi wyznawcy powinni zainteresować się tym,na co ich pisiorowi pupile wydają pieniądze z funduszu sprawiedliwości.Wyłączcie szczujnię TVPiS,włączycie myślenie.

A Pan Ojciec T. zbiera 2 miliardy a rozlicza się z 2 milionów - tak to każdy może pleść bzdury. Dowody proszę w załączonym pliku.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.