niedziela, 5 lutego 2023

Sport

  • 1 komentarzy
  • 8002 wyświetleń

Finał w biegach przełajowych

FINAŁ WOJEWÓDZKI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 22.10.2016 roku na pięknych trasach biegowych w Przewięzi nad jeziorem Białym w okolicach Augustowa, przy bardzo niesprzyjającej pogodzie, ciągle padający deszcz i silne "podmuchy" wiatru,  odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych zorganizowane przez Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Miejskich numer 2 w Grajewie. Do finału awansowały aż trzy sztafety ze szkoły. Zespół dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 2 w składzie: Kamila Adamczuk, Dominika Łapszys, Daria Trzonkowska, Wiktoria Jórska, Oliwia Marczykowska, Natalia Rakowska, Natalia Kozikowska, Renata Truszkowska, Aleksandra Wysocka. Dziewczyny w finale zajęły bardzo dobre X miejsce, wykazując się wolą walki i dużą zaciętością.

Do finału dotarły również dziewczęta z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Grajewie. Na linii startu stawiły się: Wiktoria Wiśniewska, Partycja Turowska, Natalia Wierzbicka, Kinga Górska, Patrycja Bartnikiewicz, Urszula Nowicka, Patrycja Goliczewska, Julia Bućko, Klaudia Nerkowska, Klaudia Mieczkowska. Dziewczyny zajęły ostatecznie miejsce XV wśród najlepszych szkół województwa podlaskiego.

Wspaniale zaprezentowali się również chłopcy z Publicznego Gimnazjum nr 2 zajmując w finale najbardziej nielubiane miejsce przez sportowców, czyli miejsce IV. Niewiele zabrakło by na szyjach chłopaków zawisły brązowe medale. Jednak trzeba podkreślić, iż chłopcy walczyli do ostatniej sekundy. Za walkę i charakter należą się wielkie gratulację i podziękowania. Sztafeta chłopców w składzie: Marcel Formejster, Kamil Motycki, Adam Dobrzycki, Kamil Sidor, Szymon Boć, Artur Bieńkowski, Kamil Nitupski, Jan Masiewicz, Tomasz Rutkowski, Fabricio Dominici.

Wszystkim startującym GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

                                Nauczyciele wychowania fizycznego

 

Komentarze (1)

A chlopcy z. Sp 4? Takze zajeli czwarte miejsce

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.