niedziela, 27 listopada 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 5518 wyświetleń

Finał Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich 2022

W sobotę 1 października na Stadionie Narodowym w Warszawie miał miejsce ogólnopolski finał festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich POLSKA OD KUCHNI.

Województwo podlaskie - w kategorii artystycznej- reprezentowało KGW w Kapicach. Niedawno założone Koło osiągnęło tak duży sukces dzięki kreatywności i zaangażowaniu wszystkich jego członków.

Chcemy wyrazić podziękowanie władzom Gminy Grajewo za sfinansowanie kosztu wyjazdu na finał do stolicy. Takie wsparcie jest dużym zastrzykiem dla skromnego budżetu Koła.

 

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o szerzeniu dziedzictwa kulinarnego, promowaniu zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji.

 

KGW w Kapicach

Komentarze (3)

Brawo Paniom z Kapic. Jesteście bardzo i to bardzo super babki. Może lepiej zabrzmi dziewczyny. Oby tak dalej. Pozdrawiam serdecznie. Dużo zdrówka.

Zacytuję Wam coś. "To nie sztuka zabić kruka, ale gołą p.pą jeża" Jesteście fantastyczne. Ile to jest miejscowości bez żadnego pomysłu na życie. Pokazałyście, że można.

Ponoc w TVP gotuje zona Zenka z DISKO-POLO czy tez byla.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.