Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11357 wyświetleń

Finał akcji "Prędkość"

W miniony piątek i poniedziałek podlascy policjanci na drogach naszego województwa przeprowadzili działania kontrolne pod kryptonimem "Prędkość". W ciągu tych dwóch dni mundurowi skontrolowali około 1000 pojazdów.
Popełniane wykroczenia rejestrowane były również przez fotoradary. W prawie 800 przypadkach funkcjonariusze stwierdzili przekroczenie prędkości. Za popełnione wykroczenia policjanci ukarali mandatami 406 osób. W 25 przypadkach za usterki techniczne zostały zatrzymane dowody rejestracyjne samochodów.

Rekordzistą okazał się 19-letni kierowca opla vectry, który w poniedziałek w Piotrowie koło Łomży, w miejscu gdzie dozwolona prędkość ograniczona była do 50 km/h jechał z prędkością 135 km/h. Został za to ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz otrzymał 10 punktów karnych. Podobny wyczyn na swoim koncie miał 23-letni kierowca seata z województwa mazowieckiego. W poniedziałek jadąc z Grajewa w kierunku Łomży dwukrotnie został zatrzymany przez policjantów za przekroczenie dozwolonej prędkości. Pierwszy raz w Kobylinie, a kwadrans później w Kisielnicy. W obu przypadkach ukarany został mandatami na ogólną kwotę 250 zł i otrzymał 8 punktów karnych. Podobne akcje na podlaskich drogach będą prowadzone w przyszłości.

podisnp. Andrzej Baranowski

Komentarze (1)

mnie też dupnęli ! w Popowie. 200zł + 8 pkt.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.