Kultura i rozrywka

Festyn Integracyjny w Hadesie

 Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Grajewie zorganizowało Festyn Integracyjny "Sportowy Piątek". Impreza odbyła się 27 września  2013 r. w grajewskim klubie "Hades”.

 Uroczystego rozpoczęcia festynu dokonała Maria Podgórska - prezes zarządu SWISON. W dalszej kolejności opiekunowie Warsztatów Terapii Zajęciowej i MDK przeprowadzili szereg konkurencji sportowych, w których dzielnie rywalizowali przybyli uczestnicy.

 Po zaciętych walkach, w których nikt nie był przegrany, gości zaproszono na zasłużony poczęstunek. W trakcie konsumpcji scena należała do członków zespołu "Tacy Sami” z  WTZ. Od rana odbywała się prezentacja wyrobów rękodzielniczych, jazda konno na zewnątrz budynku, przejażdżki bryczką oraz skoki na trampolinie. Dyskoteka dla wszystkich zakończyła kolejny już wspólny festyn nie tylko środowiska osób niepełnosprawnych.


 Organizatorzy:
Warsztat Terapii Zajęciowej w Grajewie
Urząd Miasta w Grajewie
Starostwo Powiatowe w Grajewie
Urząd Gminy Grajewo

       

środa, 24 kwietnia 2024

Rajd Pojazdów Zabytkowych

środa, 24 kwietnia 2024

Pierwsza edycja Hip Hop Generation

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.