czwartek, 27 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 10503 wyświetleń

Ferie w szkole

Od poniedziałku 21 stycznia na terenie województwa podlaskiego trwają ferie zimowe. Dyrektorzy i nauczyciele grajewskich szkół starają się urozmaicić dni wolne od nauki organizując przeróżne zajęcia..

Wycieczki, zabawy, bale karnawałowe, gry w piłkę, hokeja – to tylko niektóre z zajęć jakie przygotowali uczniom nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie.  Dzieci mogą przychodzić do szkoły codziennie w godzinach od 9.00 do 13.00.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie mogą również każdego dnia brać udział w specjalnie przygotowanych zajęciach. Tu dominować będą zajęcia sportowo-rekreacyjne np. gry i zabawy ruchowe w sali gimnastycznej, turniej w szachy i gra w tenisa stołowego. Nie zabraknie konkursów muzycznych i plastycznych. Jeśli zgłosi się odpowiednia liczna chętnych zorganizowana zostanie również wycieczka na lodowisko i do teatru w Białymstoku.

Podobnie ferie minął w Zespole Szkół Miejskich nr 1 oraz w gimnazjach. Codziennymi spotkaniami podczas ferii pedagodzy zagospodarowują czas wolny uczniom oraz zachęcają do aktywnych form wypoczynku.

e-Grajewo.pl

 

 

Komentarze (5)

aja nic nie wiedziałam

w SP 2 sekretarka powiedziała mojemu dziecku, że jak chce się dowiedzieć jakie sa zajęcia to może sobie na drzwiach zobaczyć. Zdezorientowany kilkulatek wrócił z płaczem do domu.

fajnie ze w pg3 tez coś jest :D!

widać jakie masz dziecko wogole nie jest samodzielne;)

Bez kitu przecież pisze na drzwiach to po co do sekretarki latać...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.