poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 10019 wyświetleń

Ferie parafialne 2013

Wszystko co piękne szybko się kończy. Dziś właśnie kończą się nasze ferie parafialne, w których mogliśmy uczestniczyć.

Pożegnanie jest okazją do podzielenia się tym wszystkim, co było dla nas ważne i ciekawe w czasie tego zimowiska. Początek był dla nas wielką niewiadomą, nie wiedzieliśmy co nas czeka. Każdy dzień rozpoczynaliśmy od Mszy Świętej. Przygotowano również dla nas liczne gry, konkursy z nagrodami i zabawy grupowe. Były zajęcia sportowe na hali gimnastycznej. Uczestniczyliśmy w zabawach na śniegu. Bardzo podobał nam się teatr przygotowany przez naszą młodzież. W kinie w Łomży obejrzeliśmy film "Ralf demolka". Ciekawych rzeczy dowiedzieliśmy się od policjantów i strażaków, którzy przygotowali dla nas wartościowe spotkania. Niezapomnianym przeżyciem były dla nas odwiedziny w łomżyńskim seminarium i udział we Mszy Świętej.
Po zimowisku pozostaną nam wspomnienia, fotografie i nowe przyjaźnie, dlatego dziś chcemy za to wszystko podziękować. Dziękujemy księżom – Ks. Serafinowi Kaliszewskiemu, klerykom, paniom katechetkom, grupie muzycznej oraz naszym animatorom za to, że poświęcili nam swój czas. Rozdawali nam swoje uśmiechy i udzielali cennych rad. Jednak przede wszystkim chcemy dziś podziękować sponsorom. Ich godna postawa zasługuje na najwyższy szacunek, bo są na tym świecie rzeczy, których nie można kupić. Jedną z nich jest dar serca, a wasze serca są wielkie.

Dziękujemy przede wszystkim panu burmistrzowi Grajewa panu Adamowi Kiełczewskiemu za sfinansowanie naszej wspólnej wycieczki, wójtowi gminy oraz staroście grajewskiemu  za ufundowanie nagród dla dzieci.

Na twarzach mamy uśmiechy, a w sercu wielką radość. Jak powiedział Ojciec Święty Jan Paweł II : "Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest. Nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi ludźmi" - ks. Serafin

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

"W starym kinie" Grajewskie Centrum Kultury

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Morsy w wiosennych warunkach zakończyły sezon

Komentarze (2)

Dajcie więcej zdjęć.! :D

fajna rzecz! gratulacje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.