Sport

Faworyci nie zawiedli

Faworyci nie zawiedli
12 marca bieżącego roku w Radzyniu Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin. W zawodach makroregionu wzięło udział 145 zawodników z 29 ośrodków, w mistrzostwach młodzików 84 zawodników z 23 klubów. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak.
Grajewo wystawiło trzech zawodników.

W koronnej dyscyplinie walk reżyserowanych faworyci nie zawiedli. Bartek Mazurek i Patryk Nowak od listopada ubiegłego roku najlepszy duet w Polsce ponownie zdeklasował konkurentów i tym samym zajął I miejsce. Szkoda, że po raz ostatni albowiem Bartek w kwietniu przechodzi do kategorii młodzieżowiec a Patryk pozostaje jeszcze przez rok w juniorach.

W kumite semi kontakt Patryk Nowak ( czerwone hogo ) zdobył II miejsce, Bartek Mazurek w kumite lekki kontakt zajął III miejsce. Ponownie nie udało się młodziczce Justynie Mazurek, po wyrównanej walce uległa aktualnej wice mistrzyni Województwa Podlaskiego Karolinie Mroczkowskiej z Łomży - walka na stronie łomżyńskiego klubu karate.

Bartek i Patryk prawdopodobnie dadzą ostatni pokaz na żywo 18 kwietnia podczas dnia otwartego Liceum Ogólnokształcącego dla gimnazjalistów klas III, serdecznie zapraszamy. 

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.