wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 13599 wyświetleń

Fałszywy policjant

Fałszywy policjant trafił do prawdziwego aresztu. 30-letni mieszkaniec Suwałk podając się za funkcjonariusza Policji wylegitymował i dokonał przeszukania dwóch mężczyzn, po czym jednemu z nich zabrał 150 złotych „celem sprawdzenia ich legalności”. Mężczyzna został zatrzymany, teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Dyżurny suwalskiej policji otrzymał zgłoszenie o tym, że dwaj podający się za funkcjonariuszy mężczyźni pod pretekstem poszukiwania dilerów narkotyków. wylegitymowali i przeszukali dwie osoby. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 9.30 przy ulicy 1-go Maja w Suwałkach. Jeden z fałszywych policjantów zabrał pokrzywdzonemu 150 złotych twierdząc, że dokona ich sprawdzenia pod kątem ich autentyczności.  Pokrzywdzeni o zdarzeniu natychmiast poinformowali Policję, przekazując opis sprawców. W wyniku natychmiast podjętych działań jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach ustalili i zatrzymali jednego ze sprawców tego przestępstwa, drugi jest poszukiwany. Zatrzymany 30-latek, który był już wcześniej karany trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. – informuje oficer prasowy KMP w Suwałkach

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (4)

polskie prawo gów.. warte za 150zł 3 miesiące aresztu , powiną się tych idiotów wsadzać co dali się nabrać :)

maniek to Ty jestes idiota myslac ze ukarza ich za 150 zl. Przeciez sprawcy beda ukarani za udawanie funkcjonariusza policji, oraz za wyludzenie 150zl. Najpierw pomysl zanim cos kometujesz.

Tymczasnowy areszt będzie nasz podatników kosztował w granicach 8000 zł. Gdzie logika .? Gratuluje pomysłowości.kiedyś na zimę wbił szybę w kiosku i szedł do więzienia .sedziowie też byli
Za aresztporwaniem .
myślałem że te czasy minęły .

Do więzienia ok. niech wsadzaja a za to że siedzą to niech odpracuja dlaczego zwykły podatnik na nich ma łożyć (do łopaty i roboty a nie głupoty w głowie)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.