czwartek, 28 października 2021

Kultura i rozrywka

FAIR PLAY w Ełku 2 XII

FAIR PLAY w Ełku 2 XII
2 grudnia 2010 r.
(czwartek)
godz. 17.00
Szkoła Artystyczna w Ełku
ul. Armii Krajowej 21
wstęp wolny


Zapraszamy na pokaz  grupy tanecznej FAIR PLAY KWADRAT - grupy, której założycielami są Kruk (Cezary Krukowski) i Blacha (Wojciech Blaszko) – finaliści programu „Mam talent”.  FAIR PLAY KWADRAT to wychowankowie FAIR PLAY CREW, grupy znanej z każdej możliwej dziedziny,  gdzie taniec stwarza możliwość ekspresji.

Adepci znanego w całej Polsce studia z Białegostoku postarają się przybliżyć wszystkim, czym jest taniec nowoczesny i jak wygląda praca instruktora.
Zademonstrują nam takie style jak: NEW AGE, HIP HOP, DANCEHALL, HOUSE, JAZZ czyli to, co robią najlepiej na co dzień.
Grupa FAIR PLAY KWADRAT to mieszanka bardzo ciekawych osobistości znanych z teatru, występów scenicznych, warsztatów i turniejów, a w ostatnim czasie również z programów telewizyjnych i seriali. Takie osoby jak Gabriel Piotrowski, Ada Kawecka, Piotrek Abramowicz (SIMBA), Kamila Drapało, Paulina Gawryluk (Polly), Piotrek Jeznach czy Krzysiek Kulling, to tylko kilka nazwisk z tej grupy.

Ich ciągła i trudna praca owocuje w nowe projekty, w których możemy śledzić ich postępy i oczekiwać, że zaskoczą nas czymś nowym.

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.