czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 13868 wyświetleń

Fachowe odśnieżanie-PUK

W sezonie zimowym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Grajewie prowadzi profesjonalne usługi odśnieżania, w tym wysokościowe odśnieżanie dachów. 

Jak poinformował nas Prezes firmy dpowiednio przeszkoleni pracownicy  wykonują prace bezpiecznie i fachowo.


Przyjmowane są zlecenia od firm i instytucji, w tym wielkopowierzchniowych marketów oraz od zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni i in.


PUK
19-203 Grajewo
ul. Targowa 19
tel. 086 272 37 65
fax 086 272 34 22 
email: puk@e-grajewo.pl
www.puk.e-grajewo.pl
Komentarze (11)

wiadomo - nowy Prezes - Grajewo odśnieżone... Panie Mielczarku dobrze Pan sie spisuje ;) po prostu.. uwielbiam Pana hehe ;)

Brawo !!!Odśnieżone sa tylko ulice ale wejście na nie aby przejść na drugą stronę wołają o pomstę do nieba .A pieszy też człowiek

może nowy prezes wyjasni sprawę nielegalnych pochówków na cmentarzu

te bloto polikwidowac z chodników bo to masakra

a moze by tak panie prezesie chodniczki odsniezyc?

ODŚNIEŻANIE...?: ...temat stary jak, sezony zimowe.Dlaczego właściciele posesji (firmy i osoby fizyczne), nie dbają o bezpieczeństwo pieszych - a mają taki obowiązek! Jak osobiście nie chcą się splamić pracą fizyczną, to mnóstwo tzw. "wolnych elektronów" dorobi do tej ćwiarteczki. Śnieg nie pada cały rok, a niebezpieczeństwo jaet DUŻE!!!

Nie dajmy poniesc sie eufori. Jakie sa chodniki wszyscy widzimy. Nie da sie po nich chodzic, a PUK ODSNIEZANIE ma zawarte w kontrakcie. Przez niefrasobliwosc i lekcewazenie obowiazkow cierpia wszyscy mieszkancy.

przejść nie można, przejechać także

FACHOWE ODŚIEŻANIE CIEKAE GDZIE.PO CHODNIU NIE MOŻNA CHODZIĆ NORMALNIE.TO JEST ODŚNIEŻANIE ??BARDZI PROSZĘ SPRAWDZIĆ JAKIE TO JEST ODŚNIEŻANIE.ZOBACZCIE W EŁKU TAM JEST NAPRAWDĘ PORZĄDEK.

A co wy tak nagle sie interesujecie PUK-iem jakos w tamta zime to nie bylo nazekania,ale po co bylo pisac jak zadnych nowych ciekawostek nie bylo,pomyslcie troszke co piszecie .....pozdro dla Pana M. ;)

a iść chodnikiem to można buty w błocie zostawić... !!!!!!!!! PANIE PREZESIE..!! WSTYD ;/;/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.