poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12263 wyświetleń

Energia ze słońca w Grajewie

12 sierpnia 2013 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego Burmistrz Miasta Grajewo Adam Kiełczewski podpisał umowę o dofinansowanie projektu pn. "Pozyskiwanie energii odnawialnej słonecznej w Mieście Grajewo".

Przedmiotem projektu jest dostawa i montaż kolektorów słonecznych na dwóch budynkach użyteczności publicznej oraz 70 budynkach mieszkalnych jednorodzinnych w Grajewie, z wyjątkiem budynków, w których prowadzona jest działalność komercyjna. Ogólna wartość inwestycji wynosi 1.047.600,00 zł, a planowana kwota dofinansowania to 680.940,00 zł.
- grajewo.pl

 


poniedziałek, 24 czerwca 2024

19-letni kierowca spowodował poważny wypadek

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wieści z KGW w Pieńczykowie

Komentarze (9)

Teraz niech dofinansują słoneczko żeby fochów nie strzelało i cały rok ładnie świeciło ;P

Na których budynkach użyteczności publicznej i dlaczego na domach jednorodzinnych, a nie budynkach wielorodzinnych ?

pozyskiwanie energii słonecznej jest to piękne ale drogie , po zapoznaniu się ze szczegółami jest to energia bardzo droga i dla budżetu domowego nie opłacalna , zwrócić należy uwagę na wiele aspektów i jakie potrzebne są do tego urządzenia i ich żywotność a w szczególności akumulatory do gromadzenia tej energii jak również pomieszczenie itd , zliczyć to i okaże się że rachunek ekonomiczny to pokaże i wybór będzie oczywisty.

czemu było to utrzymane w tajwmnicy tylko znajomi otrzymaja kolektory s

nie chodzi o ogniwa fotogalwaniczne a o kolektory słoneczne do podgrzewania wody, u mnie oszczędność na elektrycznym bojlerze to 450zł rocznie

W UE te kolektory są wycofywane z uzytkowania, gratulacje

w cieniu : bo dobrze być znajomym władzy w grajewie :) wszystko można;)

gdyby to było opłacalne, to nie trzeba by było specjalnych zachęt i programów. Na każdym domu stał by kolektor. Ludzie umieją liczyć

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.