środa, 8 lutego 2023

Wiadomości

Ełk: Zniszczył taksówkę

Zarzut zniszczenia mienia usłyszał 24-letni mieszkaniec Ełku, który uszkodził taksówkę. Mężczyzna spowodował straty w wysokości 2.000 złotych. Policjanci zatrzymali 24-latka chwilę po zdarzeniu. Kodeks karny za zniszczenie mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. 

Za zniszczenia mienia odpowie ełczanin, który – jak sam powiedział – "pod wpływem emocji" uderzał rękoma i kopał w taksówkę. Mężczyzna został podwieziony do domu i pokłócił się z taksówkarzem odnośnie kwoty, jaką ma zapłacić za kurs. 24-latek po wyjściu z pojazdu zniszczył szybę, lampę i lusterko. Straty zostały oszacowane na 2 000 złotych. Policjanci ustalili kim był agresor i zatrzymali go w mieszkaniu.

24 -latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Nie kwestionował swojej winy. Kodeks karny za zniszczenie mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.