Wiadomości

Ełk: Włamali się po piwo

Ełk: Włamali się do sklepu po piwo

W nocy z piątku na sobotę dwóch ełczan włamało się do sklepu na ul. Gdańskiej. Jeden z nich stał na czatach, a drugi w tym czasie wszedł do sklepu i kradł piwo. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a noc spędzili w policyjnym areszcie.


W nocy z piątku na sobotę około godziny 1.00 oficer dyżurny ełckiej Policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu do sklepu na ul. Gdańskiej. Na miejsce od razu pojechał patrol. Gdy policjanci dojeżdżali na miejsce zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać w kierunku opuszczonych hangarów. Po chwili ze sklepu przez wybitą szybę w drzwiach wyszedł drugi sprawca, trzymając w rękach około 20 puszek piwa.

Był zdziwiony, kiedy przed sklepem nie zastał swojego kolegi tylko funkcjonariuszy. Mężczyzna trafił do radiowozu. Policjanci rozpoczęli poszukiwania jego wspólnika. W trakcie sprawdzania opuszczonego budynku funkcjonariusze zauważyli podejrzanie wyglądającą plandekę. Gdy pod nią zajrzeli okazało się, że schował się pod nią drugi sprawca. 25 i 27-latek zostali zatrzymani i doprowadzeni do Komendy Powiatowej Policji w Ełku.

 
Piotr M. i Michał R. są dobrze znani ełckim policjantom. Byli już wcześniej karani za przestępstwa kradzieży i kradzieży z włamaniem.
Niebawem usłyszą zarzuty, za które grozi im kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.