środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 28 komentarzy
  • 7649 wyświetleń

Ełk: pikieta ONR

„Polska dla Polaków”,takie hasło skandowano podczas sobotniego wiecu na Placu Jana Pawła II w Ełku.

Pikietę zorganizowała Warmińsko Mazurska Brygada ONR. Organizacja chciała w ten sposób wyrazić swój sprzeciw wobec niekontrolowanego napływu imigrantów i uchodźców do Polski. Wydarzenie zostało zorganizowane również w nawiązaniu do wydarzeń z nocy sylwestrowej w Ełku. 21-latek został zabity przez obcokrajowców. Dwóch sprawców już usłyszało zarzuty. – Mieszanie się grup obcych kulturowo jest zagrożeniem dla spokoju i porządku, mówi Łukasz Banaś, koordynator Brygady Warmińsko-Mazurskiej Obozu Narodowo-Radykalnego.

 

źródło:https://www.youtube.com/

Komentarze (28)

Karany był za rozboje,a kolega na filmiku mówi,że był "bardzo dobrym człowiekiem"- bardzo dobry człowiek ???- nie kradnie i nie rozrabia.....

Czyli jak wynika z relacji na drugim filmiku- był kriminalistą, który od dawna powinien siedzieć w więzieniu.....

Ameryka jest wielka i bogata bo jest wielokulturowa, jest Ameryką dla wszystkich nacji. Wyobraźmy sobie Amerykę dla Amerykanów: indianie w namiotach polujacy na bizony - taki byłby rozwój. W Ełku chuligan zniszczył życie obcokrajowców, którzy pracowali i płacili podatki dla Polaków. Ależ obłęd ten ONR.

Caly czas chciał kraść przykro ze tak się stało,ale to zwykły kryminalista i złodziej

Polska dla Polaków?To w takim razie wszyscy Polacy won z powrotem do Polski,a nie pchac sie do Anglii itp.

hehe lewactwo by wszystkich do wiezien sadzalo

Czy aby ta narodowa organizacja ONR przed wojną nie prześladowała Polaków narodowości żydowskiej, a w wojnę uczestniczyła wraz z okupantem niemieckim w eksterminacji? Czyżby historia zatoczyła koło? Ciekawe kim byli dziadkowie tych tzw działaczy ONR?

stacja robi swoją propagandę - każdy wie, że kłamią

I za takiego kryminalista zrobili taki wielki szum ...

mówicie że polska dla polaków? to równie dobrze anglia dla anglików a niemcy dla niemców czego placy pchają się do obcych krajów za pracą!!! a co do tego młodego czlowieka z ełku to nie powinien krasc a oni nie powinni go zabic !!!jest od tego policja i sd aby wymierzyc mu karę a nie odrazu zabijac czlowieka

kryminalista moze dostapic zbawienia, ateista nie ;)

Do deg... zbawiciel się znalazł... cha cha... już takiego jednego Guru w Kato-Pissie mamy- niestety jak do tej pory nie udało mu się zbawić III Reszy Pospolitej Wolskiej- bo chyba o taki zbawienie ci chodzi... proroku o 7 boleści !

Islamizacja europy to fakt . Nie wiem jak można z tym polemizować. Ciapaki won

Szanowna Redakcja nie publikuje komantarzy anty-pisowskich-czyli jest stronnicza !

Do deg... nie jest ,to tak w waszej pseudo-wierze, ,że kryminaliści idą do piekła.... cha cha cha... czyżby piekiekło się upiekło ? A może ty sam nie wiesz wco ty wierzysz!

do deg.... jaka wiara - takie zbawienie- masz w głowie fickcje zbawienne!

ateista ciebie moze za to zbawi kudlaty alimenciarz, tylko nie zapomnij uiscic oplaty za odpust zupelny :) nie pozdrawiam

STOP nacjonalistom! Polska mam być prawym krajem! Otwartym i przyjaznym dla innych - jednocześnie "goście" mają podporządkować się naszym standardom!

Do deg... skąd ty takie rzeczy wiesz, prorokiem jesteś kato-pislamskim, a może już dosąpiłeś zbawienia od tego "kudlaty alymenciarz"- śmieszne- i bardzo głupie za razem... mimo to jestem pełen podziwu,że coś tak głupiego można napisać- kompletnie pozbaione sensu i logiki !

do: Choop : mam na myśli standardy europejskie: np. stosunek do kobiet, ubiór itd

do: Choop : jako Polska nie możemy dopuścić do tego co jest np. w Niemczech czyli "mulikulti" ! Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom ale! - nie możemy dopuścić do powstania "dzielnic" emigranckich, tam gdzie policja nie ma kontroli / jak np w Brukseli! Emigranci nie powinni liczyć na łagodniejsze traktowanie! Powinni być oceniani po pracy! Nie pracuje - to niech szuka innego kraju! Tolerancja - tak! Islamizacja - nie!

kto nie jest za tolerancja, arabami, gejami i Bog wie co jeszcze jest kato pis cos tam hehe, do kosciola nie chodze ale i na niego nie pluje a do pisu to mi bardzo daleko ,ogarnij sie, arabska dzicz wygrywa na zachodzie bo wlasnie robi to w imie religii i przez to swiecki zachod gdzie urzadza sie dyskoteki w kosciele nie ma szans, lewactwo jest na tyle glupie ( oczywiscie wieksza czesc, bo niektorzy tylko udaja za duze pieniadze) ze nie widzi ze ze swoimi gejami i tolerancja pojda pierwi pod arabski noz

Do deg... ze swoimi poglądami wcale nie jesteś lepszy od tych , których potępiasz. NIe jesteś za PiS-em, ale po w pisie widać,że masz dokładnie takie same poglądy- i nie trzeba być psychologiem, by stwierdzić,że jesteś obłudny i zakłamany.Do kościoła nie chodzisz... .. lecz PiS i kościół jadą na jednym wózku. Nie jestem za masowym rozwojem multikulturowym w Europie,ale nie jestem rasistą i neonazistą ! Dziwi nmie fakt,że Szanowna Redakcja łamiąc własny regulamin propaguje neoanzistowskie hasła powyższego delikwenta !

Do ..deg.. właśnie twój wpis został zgłoszony do Redakcji.... może następnym razem pomyślisz dwa razy, zmim coś napiszesz !

Tez uwazam ze nawet tolerancja ma granice, i dlatego Theresa May powinna deportowac wszystkich polakowz Angli nagich i bosych jak tam przyjehali.Dziwne ze do polski nikt niehce emigrowac , a wrecz polska i polacy budzi obrzydzenie.

polacy sa po prostu bydlecym motlohem, i nigdy inaczej nie bedzie i nie bylo. dlatego w polsce nie da sie zyc,bo bandyta , kryminalista, zlodziej wszedzie.nie idz jako ofiara w polsce do sadu, jak nie dasz w lape, bedziez wysmiany i zrobia z ciebie winnego.obrzydliwy.parszywy, kurwi kraj polska.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.