niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 8082 wyświetleń

Ełk: pijani sternicy na jeziorze

KPP Ełk: Pijani sternicy na Jeziorze Ełckim

Wraz z rozpoczęciem sezonu turystycznego na jeziora powiatu ełckiego wypłynęły policyjne patrole. Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem osób wypoczywających nad wodą i służą pomocą pomocą osobom, które jej potrzebują. Ważnym elementem ich pracy są także kontrole stanu trzeźwości. Niestety, podczas weekendu nie odbyło się bez interwencji związanych z nietrzeźwymi sternikami.

W dalszym ciągu, wiele osób zapomina o zakazie korzystania ze sprzętu pływającego pod wpływem alkoholu. W niedzielę na Jeziorze Ełckim policyjni wodniacy zatrzymali do kontroli rower wodny, którym kierował nietrzeźwy mężczyzna. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie 1,2 promila alkoholu.

Chwile później, na tym samy jeziorze, policjanci skontrolowali stan trzeźwości pływającego łódką  mężczyzny. Okazało się, że także on był pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało 0,3 promila alkoholu w jego organizmie.

Policjanci zakazali obu mężczyznom dalszego sterowania i ukarali ich mandatami karnymi.

Komentarze (3)

i co prawojazdy im zabrali ahhahahahahaha czy wendke

Jakie zagrożenie stanowi dla kogokolwiek rower wodny czy łodka? Może niech zamontuja na jeziorze fotoradary? Chce się utopić jeden z drugim, jego sprawa, po co te szykany?

wilku morski dobre chyba im wendki zabrali i majo zakaz bływania na jeśiosze

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.