wtorek, 28 marca 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12723 wyświetleń

Ełk: Napad na taksówkarza

Ełccy policjanci zatrzymali 29-latka, który napadł na taksówkarza. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że napastnik zamówił kurs, a gdy dojechał na miejsce ugodził go ostrym narzędziem w szyję. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ełku.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 22.30. Wówczas oficer dyżurny ełckiej Policji otrzymał zgłoszenie od dyspozytora taxi, że jeden z kierowców został napadnięty przez pasażera. Funkcjonariusze Referatu Patrolowo - Interwencyjnego od razu pojechali na trasę Ełk-Oracze, gdzie na poboczu zauważyli taksówkę. Wewnątrz pojazdu siedział kierowca. Jak się okazało, został on ugodzony w szyję ostrym narzędziem przez pasażera. Policjanci udzielili mu pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie ratunkowe. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że napastnik zamówił kurs z Ełku do Stradun. Gdy dojechali na wskazane miejsce młody mężczyzna ugodził go ostrym narzędziem w szyję, a następnie uciekł. Policjanci na miejsce zdarzenia sprowadzili psa tropiącego, zabezpieczali ślady i dowody.

 Funkcjonariusze wykonując szereg czynności w tej sprawie wczoraj rano ustalili tożsamość osoby, która mogła mieć związek z napadem. Podejrzewany to 29-letni mieszkaniec Ełku. Do zatrzymania doszło w mieszkaniu kolegi, u którego przebywał mężczyzna. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a Prokuratura Rejonowa w Ełku wszczęła już w tej sprawie śledztwo.


Komentarze (1)

no i sie przejechal glupek

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.