poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 9580 wyświetleń

Ełk: Śmiertelne potrącenie

KPP Ełk: Śmiertelne potracenie 8-letniego chłopca.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Ełku, w rejonie Biblioteki Miejskiej. Potrącony przez samochód służący do wywozu kontenerów na śmieci 8-letni chłopiec pomimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu.

26.08 około godziny 12:00 oficer dyżurny ełckiej komendy został poinformowany o wypadku, do którego  doszło w centrum miasta, w rejonie Biblioteki Miejskiej. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem służącym do wywozu kontenerów na śmieci potrącił 8-letniego chłopca.
Pracownik pobliskiej biblioteki natychmiast podjął akcję reanimacyjną i udzielał chłopcu pomocy do czasu przyjazdu służb ratunkowych. Niestety pomimo reanimacji chłopiec zmarł. Obecnie policjanci i prokuratorzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że kierujący,61-letni mieszkaniec Ełku był trzeźwy , ale pomimo tego, pobrana została mu krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.
 

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (6)

Dzieciaki biegają nie patrząc do okoła podejrzewam że wina dziecka ile razy wyjeżdżam z parkingu a za samochodów stojących wyskakują przed maskę...

Zal chłopczyka , współczuję rodzinie ale współczuję też kierowcy , był trzeżwy , stał się nieszczęśliwy wypadek i facet będzie miał wyrzuty sumienia do końca życia . Tragedia .

Po co ktoś wzywał straż pożarną do potrącenia? W jakim celu? Samochód się zapalił?

To facet niezachowal odpowiedniej odleglosci. Pani Me niewie jak byla niech sie niewypowiada bylam widzialam . Pani sklada na chlopca ze to jego wina wyszedl z biblioteki a ten kierowca nie zachowal odpowiedniej odleglosci wie to jego wina nie mowie ze specjalnie to zrobil ale krew ma na rekach z wlasnej winy

Do wypadku zawsze wzywa się pogotowie, policje i straż więc po co taki dziwny komentarz? Dziecko straciło życie, kierowcy też szkoda a tu takie pierdoły są ważne...
Aniołku spoczywaj w pokoju.

Policja ustali przyczyny wypadku i kto zawinił...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.