środa, 19 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 18 komentarzy
  • 12077 wyświetleń

Ełk: Lato z Radiem 5

Ełk 13 lipca 2008.

Kilkanaście tysięcy ludzi zgromadziło się na plaży miejskiej w Ełku w oczekiwaniu na dobrą zabawę. Publiczność z Grajewa reprezentowała liczna grupa ludzi, zarówno nastolatków, jak i przedstawiciele nieco starszego pokolenia. Organizatorzy nie zawiedli. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji np.: quady, bungie. Dla zapalonych kibiców zorganizowano mecz „ Dziennikarze vs. Drużyna Prezydenta. W tym roku, w przeciwieństwie do ubiegłego wygrała drużyna prezydencka.
Zorganizowano także inne rozgrywki sportowe. Dużą popularnością cieszyły się także popisy siatkarzy plażowych.
W programie zaplanowano:
- godz.15.00 XXXV Mazurski Maraton Pływacki Ełk 2008
- godz. 17.00 Pokaz Ratownictwa Wodnego

Koncerty zespołów:
Selit
In-Puls
Beside Logic
Happy End
Gwiazda wiczoru SEPTEMBER

Tuż po zakończeniu koncertu wszystkich zaskoczyła nagła burza z ulewnymi opadami deszczu. Niemniej jednak nie zdołało to ostudzić gorącej atmosfery, jaka pozostała po efektownych występach gwiazd.

Komentarze (18)

OoO Żal dajcie September do Grajewa albo Feel co tydzień powinny być jakieś imprezy no i nawet jakies zespoły

Było suuuupeeer

Jak dla mnie w Grajewie z radiem 5 była lepsza impra a nie disco polo. Ludzie co wy z tym Feel żeby ich ciągle nie puszczali w tv i w radiu to byście ich nawet słuchac nie chcieli.

kolo a byłeś tam czy stwierdziłeś to po tym nagraniu ?

Grajewo to takie miasto.. ;/ i takie władze.. myślą, że mieszkańcy będą zadowoleni z tego, że odbyły się dwa koncerty ;/ przecież to kicz.. i tragedia..
W ełku tyle się dzieje i wogóle te miasto rozbudowuje się, wszystko wychodzi u nich na prostą, a tutaj nic, kompletne ZERO. od czasu do czasu coś wyremontują i koniec..
Są wakacje, młodzież chce się rozerwać, a nie chodzić tylko po osedlach czy siedzieć przed klatkami bloków.. NUDY .. żadnych rozrywek.. i jak tu być zadowolonym z życia w tym mieście? ..
zgadzam się z >>Prosi<< ale nie z tym żeby dawać od razu Feel czy September do G-wa.. tylko z tym, żeby imprezy były co tydzień, dwa tygodnie.. można przecież robić różne konkursy, karaoke, czy też nawet puszczać muzykę, ale jakąś fajną, na czasie a nie jakieś przestarzałe hity..

Prosimy o częstsz imprezyy w Grajewie w weekendy one sa tylko w wakacje wienc dajcie sie nimi nacieszyc PROSZĘ

kolo naucz sie formułować zdania, bo w ógole nie rozumiem sensu tego co napisałeś... Ty pewnie słuchasz bardzo ambitnej muzyki co? haha

Ludzie bez przesady nie porównujcie Grajewa do Ełku bo to duża różnica.Ełk ma prawie 60 tys. ludności a Grajewo około 24, Ełk ma prezydenta a Grajewo burmistrza, Ełk stać na takie gwiazdy a Grajewo nie.Macie kasę to za sponsorujcie a nie narzekacie tylko.

Aaa i niech może najlepiej codziennie zapraszają gości np Feel, September może Dode jeszcze no nie a może jeszcze Madonnę czego to ludzie nie wymyślą

Czasem myślę że problem tkwi w ludziach z Grajewa. Ciągłe narzekanie. A jak jest impreza to niema komu nawet sie bawic. Pamietam jak byłem młodszy to w Grajewie imprez wogole takich niebyło. A przez kilka ostatnich lat przy takiej scenie to sie tylko bawlili ludzie z mlekpolu i mdf.

Mała czarna już widzę jak chodzisz co tydzien na hades na karaoke i posłuchac muzyki tak jak pewnie co tydzien chodzisz do kina. Roxy słucham muzyki napewno nie september dla mnie to kit z playbacku i napewno nie feel nie słucham nawet wilków ale koncert był ekstra. Pełna profeska scena brzmienie super. No i co ważne grali na żywo nie jak mandaryny czy inne ustaną pogibają sie jak buraki poudają ze spiewają i tyle.

Nastepnym razem ty wyjdz i pokaż na co Cie stać hehe :P

roxy. Jak nie umiem śpiewac to nie wychodzę publicznie spiewac. Jak nie umiem tanczyc to nie idę do you can dance. :) Chyba że ktoś lubi robic z siebie publicznego pajaca.

do << ktoś>> masz racje ludzie z Grajewa ale nie wszyscy nie docenioaja tegfo co maja

tak najlepiej usiąść za kompem i narzekać hehe i komentować innych. pzdr

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.