poniedziałek, 2 października 2023

Wiadomości

Ełk: kronika 997

Ełk KPP: 3 poszkodowanych w wypadkach drogowych w powiecie ełckim 

Policjanci pracowali wczoraj na miejscu dwóch poważnie wyglądających zdarzeń drogowych. Do pierwszego z nich doszło na ul. Przemysłowej w Ełku. Dwaj kierowcy biorący udział w zdarzeniu trafili do szpitala. Drugie zdarzenie z udziałem samochodu osobowego i motoroweru miało miejsce na trasie Glinki-Długochorzele. W tym zdarzeniu ucierpiał 16-letni kierujący motorowerem. 


Po godzinie 17:00 funkcjonariusze zostali powiadomieni o wypadku drogowym, do którego doszło w Ełku przy ul. Przemysłowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 76-letni kierujący volkswagenem w trakcie włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi opel. W wyniku czego doszło do zderzenia samochodów. Obaj kierowcy trafili do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. W chwili zdarzenia byli trzeźwi. 
Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło po godzinie 19:00 na trasie Glinki-Długochorzele w gminie Prostki. Tam 68-letni kierujący samochodem osobowym marki Daewoo Lanos na łuku drogi w prawo zderzył się z jadącym z naprzeciwka motorowerem. 16-latek kierujący motorowerem trafił do szpitala z urazem nogi. W trakcie sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, że chłopak nie miał uprawnień do kierowania, a jego motorower nie był dopuszczony do ruchu. 
Policjanci prowadzą postępowania w tych sprawach i wyjaśniają okoliczności i przyczyny tych zdarzeń

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.