wtorek, 28 czerwca 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13798 wyświetleń

Eksmisja przyczyną śmierci?

Dziś rano przy ul. Konstytucji 3 Maja w Grajewie znaleziono zwłoki starszego mężczyzny, który prawdopodobnie powiesił się w swoim mieszkaniu.

15  września miała być wykonana eksmisja z zajmowanego lokalu.

Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia.

Komentarze (8)

Pamietam goscia, mialem kiedys z nim pare stykow na stazu. Coz, tak to bywa.

Niech mu ziemia lekką będzie...

A wiadomo coś dlaczego miała być ta eksmisja ?
[*]

wieczny odpoczynek racz mu daj panie a ś wiatło z wieku ista niech mu świeci niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen

zero litosci ze strony naszych władz polskich dla nich sie liczy tylko kasa a jakim kosztem to juz nie wazne najlepiej wyrzucic na bruk i zrobic nie raz z normalnego obywatela smiecia kasa kasa i jeszce raz kasa tylko to sie liczy wstyd !!!!!!!!!!!!!!!!!

Do Damiankrk-mam propozycje nie płaćmy czynszu,w sklepie za darmo niech rozdają,no i za darmo niech wszyscy pracują,ale wszyscy no bo dlaczego ktoś ma płacić a ktoś nie i mieć takie same warunki,jeszcze jedno te pan miał lokal zastępczy ,a nie na bruk.Pomyśl także o innych,którzy starają się płacić swoje rachunki i nie mów że ich stać,bo nie zawsze tak jest.Pozdrawiam.

nie eksmisja jest winną ludzie co wy wygadujecie,trzeba wziąść się do roboty i płacić za czynsz,ale jak się nie chce pracować za 850 zł,to logiczne na ulicę mieszkać.Bo jak to jest jeden pracuje bo mu zależy a drugi ma gdzieś to niestety potem tak się kończy i najlepiej wiinych szukać w innych,pytanie jedno czemu nie płacił?skoro mieszkał płacić musiał,a skoro nie płacił to stracił dach nad głową szkoda tylko,że psychika nie wytrzymała.:[POKÓJ JEGO DUSZY]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.