Wiadomości

Egzamin ósmoklasisty - powodzenia!

 

 

 

Egzamin ósmoklasisty - sprawdzian wiadomości z wybranych przedmiotów (kl. IV-VIII szkoły podstawowej). Po raz pierwszy został przeprowadzony w roku szkolnym 2018/19. Przystępują do niego uczniowie VIII klasy szkół podst. i artystycznych z kształceniem ogólnym z zakresu kl. VIII. Egzamin ósmoklasisty jest taki sam dla uczniów w całej Polsce, obowiązkowy i wymagany do ukończenia szkoły; nie można go nie zdać, nie ma minimalnego progu zdawalności.


Kontrola wiedzy jest przeprowadzana w formie pisemnej. Uczeń na egzaminie z każdego przedmiotu otrzymuje arkusz egzaminacyjny. Znajdują się tam zadania zamknięte (tylko jedna poprawna odpowiedź do zakreślenia) i zadania otwarte (odpowiedź samodzialna).

 

czwartek, 11 czerwca 2026

Drugie ujęcie wody w Gminie Rajgród

czwartek, 11 czerwca 2026

Ogłoszenie Wójta Gminy Grajewo

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.