Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 8331 wyświetleń

e-Grajewo w 2003

Szanowni Państwo – początek Nowego Roku sprzyja różnego rodzaju podsumowaniom.

e-Grajewo również pokusiło się o małe zestawienie dokonań w minionym roku.

Strona e-Grajewo została po raz pierwszy opublikowana 08 lipca 2003r.

Od początku tworzona była z przesłaniem aby jak najlepiej spełniać Państwa potrzeby. Staraliśmy dotrzeć do wszystkich którzy mogli by pomóc w rozwoju komercyjnego Portalu o Grajewie i okolicach. Portalu niezależnego od jakichkolwiek nacisków i „sponsorów”. Spotykaliśmy się z osobami reprezentującymi różne środowiska i poglądy zapraszając ich do współpracy. Cały czas pracujemy nad ulepszeniem i wzbogaceniem Portalu e-Grajewo o różne działy. Dziękujemy wszystkim internautom którzy są z nami od samego poczatku to dzięki wam odnajdujemy siłę aby tworzyć codziennie coś nowego. Życzy wszystkim w Nowym Roku szybkiego i taniego dostępu do internetu oraz dużo, dużo zdrowia.

Redakcja

e-Grajewo

Poniżej przedstawiamy cześć statystyki odwołań do strony e-Grajewo

więcej...

Komentarze (5)

A gdzie są pokaane wykluczone hosty? haha - takich pewnie nie ma! Bo wasze wykresy i odwiedziny zmniejszyłyby się o ponad połowe, gdybyście nie brali pod uwage samych siebie hahaha - gratuluję!

ale ściebie enternauta!!! hoho

Nie oszmieszajcie sie tymi statystykami tez se moge zrobic "takie" i w stawic na strone. "takie" raczej nie takie tylko ładniejsze lepsze ale nie o to chodzi ... ja sie patrze na ten obrazek i ja nie wiem co to ma byc ... przemyslcie to pozdro

popieram zdanie internauty i zrobcie cos z tymi obrazkami sa tak "wielkie" ze az.... (tu brak mi slow do opisywaniua moich uczuc)

ja na [przyklad patrzę na jeden z tych obrazków {powiekszam to} - WIDZE srednio 58tys miesięcznie! jak piszesz polowę z tego nawet niech zalicza im "z kosmosu" to do mnie przemawia jesli ok 3tys osob mieisecznie, na piec mies dzialalnosci to jest cos....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.