sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 11371 wyświetleń

Echa spotkania z Macierewiczem

Zarząd Powiatowy Prawo i Sprawiedliwość zaprasił mieszkańców Powiatu Grajewskiego na spotkanie z Posłami na Sejm RP Antonim Macierewiczem i Kazimierzem Gwiazdowskim. Spotkanie odbyło  się w dniu 24 kwietnia 2009 r.  w małej sali Miejskiego Domu Kultury w Grajewie ul. Wojska Polskiego 20.

(fot.e-Grajewo.pl)

 

 

                                                                                                                              

Komentarze (14)

Po co przyjeżdza do Grajewa ?

Za ujawnienie tajemnicy państwoej powinienwyjechać do więzienia

same dziadki i karierowicze.

Frekwencja około 40 osób o smutnych twarzach.

jak zwykle brednie Maciarewicza

same cenne komentarze "palikotów" i "ekologów"

Oto dzieci GW - tylko tak umiecie komentować? Że też Wam się chce jeszcze jeszcze.

GW? Człowieku co ty seplenisz. Dla mnie PiS i GW to to samo-jedni to antykatolicy, drudzy Katolicy na ustach.

dziękujęmy p. Antoni

po minach na zdjęciach widać, że spotkanie było baaaaaaardzo interesujące ... ..

Seplenić - wymawiać wadliwie spółgłoski szczelinowe zębowe i dziąsłowe wskutek nieprawidłowej budowy narządów mowy lub złego ich ustawienia podczas mówienia; naśladować mowę dziecka. Tak tłumaczy to pojęcie "Słownik języka polskiego" tom III Wyd. PWN. Wpierw nim użyjemy jakiegoś słowa zapoznajmy się z jego znaczeniem. A przepraszam też nieodpowiednio użyłem słowa, należy napisać "dzieci" GW - takiej gazety ma się rozumieć. Mądremu dość.

Szkoda było paliwa na dojazd. Kolejny nawiedzony posłannictwem dziejowym polityk, który nic konkternego nie potrafi powiedzieć, a tym bardziej zaoferować dla nas mieszkańców polski powiatowej.

Audytorium żywo zajętę dyskusją, prelegent nobliwy, organizator za stołem z pięknym zielonym suknem, łza się w oku kręci...

Pan Antoni Macierewicz to MĄŻ STANU - prawy, patriota! To zaszczyt dla naszego miasteczka gościć taką Osobę. Komentarze typu: "smutne twarze", "nawiedzony posłannictwem ..." itp., to dla mnie SPAM!!! Nic nie wnoszą. To język agresji byłych agentów lub ich rodzin!!! Boicie się???

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.