czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11777 wyświetleń

Echa sesji Rady Powiatu

Obrady połączonych komisji i VII zwyczajnej sesji Rady Powiatu Grajewskiego, odbyły się w dniu 28 maja 2007 r. w budynku Starostwa.

Obraz poprzedniej sesji zawarty w protokole został zaakceptowany przez Radę. Przewodniczący Zarządu J. Augustowksi przedstawił informację z wykonania uchwał RP i pracy Zarządu w okresie od ostatniej sesji.

Rada uchwaliła m.in. zmiany w budżecie powiatu grajewskiego na 2007 r., dokonano wyboru przedstawicieli powiatu grajewskiego do Rady Społecznej Szpitala Ogólnego w Grajewie oraz Rady Społecznej Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie.

W szeregi wskazanych przez wyborców wstąpił Krzysztof Milewski. Kolejny z tej samej listy co odchodzący Robert Ziemkiewicz przypieczętował wejście do RP ślubowaniem.

Rada Społeczna Szpitala Ogólnego w Grajewie : Alina Zawadzka, Hanna Kulesza, Henryk Wróblewski, Jarosław Konopka, Jerzy Nikliński.
Rady Społeczna Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Grajewie : Dariusz Latarowski, Józef Malinowski, Czesław Ołdakowski, Stanisłąw Szleter, Robert Ziemkiewicz.

e-Grajewo.pl

Komentarze (1)

I chyba dodali gwoździa do trumny

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.