wtorek, 28 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 11810 wyświetleń

Dzień Strażaka w Ciemnoszyjach

Ciemnoszyje, 3 maja 2009 roku

Projekt realizowany w ramach Programu Integracji Społecznej finansowany ze środków Poakcesyjnego Programu Wspierania Obszarów Wiejskich.

Na boisku w Ciemnoszyjach odbył się festyn z okazji "Dnia Strażaka" w ramach projektu realizowanego w ramach Programu Integracji Społecznej finansowanego ze środków Poakcesyjnego Programu Wspierania Obszarów Wiejskich.

Festyn rozpoczął się Uroczysta Mszą Świętą. Następnie dzieci z zespołu "Ciemnoszyjskie nutki" zaprezentowały swoje artystyczne zdolności podczas koncertu dla strażaków.
W dalszej części festynu odbyły się konkurencje rekreacyjno - sportowe, gry i zabawy dla dzieci, w międzyczasie maluchy mogły spędzać czas na dmuchanej zjeżdżalni, czy korzystać z poczęstunku przygotowanego przez Spółdzielnię Mleczarską "Mlekpol" w Grajewie. Odbyły się także pokazy sprzętu strażackiego, możliwe było zrobienie zdjęcia w samochodzie strażackim.
Goście mogli poczęstować się bigosem i grochówką, odwiedzić stoisko z produktami mleczarskimi oraz poczęstować się kawą lub herbatą.
Impreza była bardzo udana.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim osobom pomocnym i zaangażowanym w organizację Dnia Strażaka w Ciemnoszyjach.- Ewa Szarnecka - koordynator projektu

Komentarze (5)

Działo sie działo hihi

Impreza byla super! Powodzenia w dalszym dzialaniu.

W Ciemnoszyjach zawsze się coś dzieje,trzeba z nich brać przykład.Ludzie tam mieszkający pomimo ciężkiej pracy potrafią się bawić i potrafią coś fajnego zorganizować.Moje gratulacje dla sołectwa

heheh ciekawe "zawsze coś się dzieje" chyba niedawno zaczęło się dziać POLDEK żeby nie straż to nic by nie było teraz dzieći zaczeły dzialać :D np w innych wioskach dużo więcej się dzieje są LZS-y które naprawdę dobrze funkcjonują są spotkania np. szachowe, OSP, ogniska wspólne ikonka

Ej Ty ''prawie ze z Ciemnoszyj"po pierwsze takie imprezy jak dzień strazaka nie było w zadnej innej wiosce,a imprezy u nas sa czesto ....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.