Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10540 wyświetleń

Dzień Pielęgniarki i PołożnejRadne ze Szpitala Ogólnego im.dr Witolda Ginela w Grajewie składają Pracownikom Ochrony Zdrowia serdeczne życzenia zadowolenia i satysfakcji z pracy zawodowej oraz powodzenia w życiu osobistym  z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej oraz Dnia Pracownika Ochrony Zdrowia.

Zapraszamy na mszę świętą w intencji pracowników ochrony zdrowia , która odbędzie się 18 maja 2014r.o godz 9 w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Grajewie.
 Jadwiga Dembińska , Barbara Gontarska, Henryka Jagielska, Anna Januszko.
**********************

Szanowni Państwo


Wykonujecie Państwo zawody o szczególnym charakterze. Wasza praca jest niezwykle ważna i potrzebna. Nie da się skutecznie leczyć bez właściwej i troskliwej opieki, bez wkładu Państwa pracy i zaangażowania.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej życzę Wam spełnienia
w życiu osobistym i zawodowym, uznania wśród pacjentów oraz osiągnięcia założonych celów.


Dyrektor
Szpitala Ogólnego im. dr Witolda Ginela W Grajewie
lek. med. Grzegorz Dembski
**************************

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy


Dla pielęgniarek i położnych, pielęgniarzy, maj to miesiąc szczególny, ze względu na dwa święta – Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki  i Dzień Położnej.

Zawody o szczególnych charakterach, niezwykłej wadze i potrzebie w opiece zdrowotnej.

„Pielęgniarstwo jest jak powietrze, nie widać go, nie czuć, a nie da się bez niego żyć.”

Życzę nam wszystkim, żeby to zdanie dr n. med Anny Piątek stało się przełomem dla organizatorów opieki zdrowotnej, zaistniało i trwało w świadomości pacjentów, podopiecznych i ich rodzin, na stałe utwierdzało nasze miejsce w opiece zdrowotnej. Życzę nam wszystkim, aby z pielęgniarstwa dało się godnie żyć, ciesząc się szacunkiem otoczenia. Bądźmy dumni z siebie, naszych koleżanek i kolegów wykonujących najpiękniejsze i najtrudniejsze zawody.Serdecznie pozdrawiam.
Naczelna Pielęgniarka
Szpitala Ogólnego
im. dr Witolda Ginela
w Grajewie
mgr Krystyna Popławska


 

wtorek, 23 lipca 2024

Ogłoszenie UM w Grajewie

Komentarze (3)

Kochane kolezanki ,koledzy .Dzis jest nasze Swieto.Chce ,abyscie w tym dniu uzmyslowili sobie ,jak bardzo wazna prace wykonujecie i jak bardzo jestescie cenni.Chce byscie przede wszystkim sami siebie docenili .Byscie poczuli, ze to , co robicie, jest wielkie. Chce,byscie tak sie czuli nie tylko w tym dniu ,lecz w kazdej godzinie Waszej pracy.Chce, byscie byli swiadomi jej wartosci .A przy tym pamietajcie ,ze pod tym co ludzkie ukryty jest zawsze czlowiek.Jezeli bedziecie o tym pamietali ,nic ani nikt nie bedzie w stanie umniejszyc w Was Waszej wartosci .

palmietajmy tez o paniach salowych ktore wykonuja prace ciezką a jakze niewdzieczną

pielęgniarki i położne pracujące w szpitalu w Grajewie-wspaniałe, złote kobiety!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.