wtorek, 21 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 5485 wyświetleń

Dzień Kobiet w ZSM nr 2 -wideo

Dzień Kobiet w ZSM nr 2 -wideo

Uczniowie Samorządu uczniowskiego przygotowali w przeddzień 8 marca gazetkę okolicznościową dedykowaną całej płci żeńskiej w szkole. Miłą niespodziankę paniom przygotowali także panowie w pokoju nauczycielskim. Stół suto zastawiony słodkościami i kwiatami to piękny akcent z ich strony w stosunku do sfeminizowanej kadry pedagogicznej i pracowników szkoły.

O godz. 11.30 chór szkolny wraz z samorządem uczniowskim dał piękny koncert piosenek o tematyce kobiecej. 8 marca w naszej szkole był bardzo miłym dniem, bo oprócz tego, że jesteśmy pracownikami tej samej placówki to mogliśmy się poczuć jak w prawdziwej kochającej się rodzinie.

Dziękujemy !

Dyrektor ZSM nr 2

 

PS. 10 marca jest dniem Mężczyzny!
Pamiętamy i już dzisiaj składamy serdeczne życzenia zdrowia, radości i szczęścia w miłości. - 
Kobiety z ZSM nr 2

 

Komentarze (8)

Fajna szkoła.

Można? Można! Brawo! A nie jak w innych...miejscach...udawanie, że co? że jakieś coś? Trzeba zawsze zachowywać się normalnie czyli z godnością.

Z tą kochającą się rodziną, to przesada.

najlepsza szkoła w mieście

Taaaaak, kochająca się rodzina....wszyscy wszystkich kochają, pomagają, wspierają...ach jaki piękny obrazek...szkoda, że tylko na zdjeciu

Zazdrość, że jest dobrze?

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.