środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 11241 wyświetleń

Dzień Indyjski w ZSM nr 1 cz.2

16 czerwca w Zespole Szkół Miejskich Nr 1 w Grajewie odwiedziło czworo studentów pochodzenia indyjskiego.

„Zaangażowanie uczniów okazało się tak duże, że po zakończeniu projektu polsko – indyjskiego dalej utrzymywali oni kontakt z naszymi indyjskimi przyjaciółmi co zaowocowało ich kolejna wizytą w naszej szkole” – wyjaśniła Katarzyna Kondratowicz, nauczycielka j. angielskiego oraz koordynator projektu  Hobby- Project (Everyday Activities in Poland and India).

Na początku goście uczyli dzieci tradycyjnej zabawy indyjskiej  co – coa. Następnie Tabu Begum zaprezentowała taniec indyjski - Bharatnatyam, a  Vijay Shalivahans nauczył podstawowych chwytów obronnych związanych z techniką boxerską ( Vijay jest brązowym medalistą Uniwersyteckich Mistrzostw Indii w boxie). Na zakończenie spotkania wszyscy udali się na pizze.

Szczególne podziękowani za pomoc w realizacji projektu dla Dyrektora Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie, Pana Dariusza Latarowskiego.
Koordynator Projektu Polsko-Indyjskiego Katarzyna Kondratowicz.


„Dzień Indyjski” w ZSM Nr 1Komentarze (3)

ale radochabyla.. szok normalnie.

Tez bym tak chciala... Indie to państwo, o którym marzę całe życie... I kiedyś w przyszłości odwiedzę je ;) Pozdrawiam tych czarnoskórych ludzi ;)

no było wyczepiście

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.