Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 11757 wyświetleń

Dzień Dziecka ZSM nr 3

W ramach "Dnia Dziecka" dzieci z grupy zerówki Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie odwiedziły policjantów. Goście mogli zobaczyć jak pracują funkcjonariusze, czym się zajmują oraz z jakiego sprzętu korzystają na co dzień.

Komendę Powiatową Policji w Grajewie odwiedziły dzieci z  Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie. Uczniowie zerówki na początku  zobaczyli z bliska radiowozy, sprawdzili jak wyglądają one w środku oraz jakie wydają dźwięki i sygnały. Następnie zwiedzili budynek komendy. Oglądanymi przez dzieci pomieszczeniami były siłownia, strzelnica, tzw. „niebieski pokój”. Podczas spotkania przedstawiono również tematykę bezpiecznych wakacji, bezpiecznej wody oraz bezpiecznego korzystania z internetu. Przedstawiono im filmy animowane dotyczące powyższej tematyki. Mali goście wykazali się ogromnym zainteresowaniem i ciekawością. Na koniec spotkania każdy z przedszkolaków otrzymał prezenty w formie odblasków oraz książeczek o tematyce profilaktycznej.


Komentarze (1)

widzę moja sąsiadkę :-)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.