Kultura i rozrywka

  • 13 komentarzy
  • 14714 wyświetleń

Dzień Dziecka z Mlekpolem

Powiatowy Dzień Dziecka z SM MLEKPOL i Tetra Pak

Wspólne świętowanie Dnia Dziecka z SM Mlekpol staje się powoli tradycją. Już po raz kolejny SM Mlekpol, przy współpracy z programem "Mleko z klasą” i firmą Tetra Pak, przygotowała z okazji czerwcowego święta szereg wyjątkowych atrakcji dla uczniów szkół podstawowych.

29 maja 2013 r., w godz. 10.00 - 14.00, w grajewskim klubie Hades, przy ul. Wojska Polskiego 72, uczniowie szkół podstawowych wzięli udział w warsztatach kulinarnych i ekologicznych, podczas których mogli spróbować swoich sił w samodzielnym przyrządzaniu posiłków. Radosnemu popisowi sztuki kulinarnej towarzyszyła nauka proekologicznych zachowań. 

Produkty, które stanowiły punkt wyjścia dla kreatywnego menu, przygotowała SM MLEKPOL. Wśród licznych atrakcji organizatorzy zadbali również o aktywną formę wypoczynku.GALERIA ZDJĘĆ


foto, wideo e-Grajewo.pl

Komentarze (13)

Czy kazde dziecko moze przyjsc na ta impreze?

Nie tylko zaproszeni - szkoły robią listy.

.Ta impreza powinna być dla wszystkich dzieciaków

niestety nie może byc dla wszystkich, choćby organizatorzy nie wiem jak chcieli -nie da się myślę :(

Daj palec to chcą całą rękę ......... ludziom to nigdy nie dogodzi......

bo była dla wszystkich dzieci żadnych list nie było rodzice wchodzili z rodzicami.

Cudowna inicjatywa Prezesa Borawskiego , widać że dzieci miały świeną zabawę. Cieszmy się, ze w mieście mamy takich ludzi i taką firmę, ktora zechciała zorganizować taką imprezę. SUPER!!!!

allle tych dzieci! szacun dla Mlekpolu!

dobre jest zdjęcie nr 11 ;) - chłopaki jak malowane!

Mlekpol robi imprezy dla dzieci co rok tak mi się zdaje , i tylko dla dzieci ze szkól

hehe inicjatywa fajna, ale wiadomo kto NAPRWDĘ pokryje koszty, rolnicy....

jestem rolnikiem dostawcą mleka do SM MLEKPOL, moja żona i moja 5letnia córeczka pojechały na tę imprezę rok temu, i zostały z niej delikatnie mówiąc wyproszone, powiedziano im ze to impreaz dla dzieci ze szkół... ..

jest za duzo osob, a zamalo zajec na trampoline czekalam godzine... dobrze by bylo gdyby przylączyl sie tez do organizacji pfleiderer

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.