poniedziałek, 22 lipca 2024

Kultura i rozrywka

Dzieła wszystkie Szekspira

Teatr 30 Minut  zaprasza na spektakl " "Dzieła wszystkie Szekspira  "

"Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)" to dynamiczne przedstawienie teatralne i kabaretowe zarazem. To piorunująca dawka humoru.
Trzech aktorów w ciągu niespełna półtorej godziny pod własnymi imionami prowadzi nas przez świat tragedii i komedii Williama Szekspira w prawdziwym duchu Elżbietańskiego Teatru – teatru o ludziach i dla ludzi. Spektakl przywołuje sztandarowych bohaterów szekspirowskich dramatów we współczesnym kontekście (wydarzeń, filmów czy telewizyjnych hitów). Cytaty, pastisz i parodie to tylko elementy teatralnej prowokacji. Bezpośredni kontakt aktorów z publicznością wystawia ją na nie lada próbę. Sprowokowani przez nich mimowolnie śmiejemy się z samych siebie, z tempa naszego życia, z naszej zewnętrznej i wewnętrznej powierzchowności, z naszych gustów i guścików, z naszego upodobania do streszczeń. Siłą spektaklu jest nie tylko wybitna dramaturgia, choć przedstawiona w krzywym zwierciadle naszych stereotypów ale, a może przede wszystkim sprawność, odwaga improwizacyjna i energia aktorów. Zachęcamy niniejszym do sięgnięcia po dzieła wszystkie geniusza ze Stradfordu w oryginalnym wydaniu Teatru 30 Minut.

Występują: Dawid Fiebrych, Łukasz Drażba, Wojciech Wyłuda


Terminy:16 marca 2008 r. (niedziela) godz. 19.00
Czas trwania: 90 minut
Cena biletu: 10 zł
Miejsce:scena ECK, ul. Wojska Polskiego 47, Ełk
Rezerwacja: według kolejności zgłoszeń

tel. 087 621 52 45
kom. 0 664 758 484
e-mail: teatr@eck.elk.pl

niedziela, 21 lipca 2024

Policja zaprasza na Niebieski Piknik

czwartek, 18 lipca 2024

Jarmark Produktu Lokalnego w Rajgrodzie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.